No bodaj by vymenili tu chamrad kotlebovci ;)
No bodaj by vymenili tu chamrad kotlebovci ;)
Co tu chcu?? Jedna sa o medzinarodne vysetrovanie ci co?
Noo, rusi svizne obnovuju staru 50rocnu techniku, ale necakal som, ze ju budu vyradovat tymto sposobom...
Faktom je, ze soros sa do europskej politiky montuje, co ho k tomu vedie mi je zahadou, ale iste je, ze nic dobre nam nechysta.
Tak ja už čakám správu o tom, že Rusi robili experimenty s počasím a v rámci ich túžby okupovať Európu sem poslali zimu.
Ja by som chcel ludom zazelat dobre rano...
Hm, osobne si myslim, ze motory od vw 1,9 tdi boli najlepsie ake kedy boli. Da sa polemizovat o1,9 sdi, ale tam nebol vykon.
Pokial by som ja isiel vrazdit druhych ludi a ich rodiny, pocital by som s tym, ze mi to mozu vratit...A sohr sa aj tak neda verit. Odtial isli falosne spravy a media ich este sirili...
Ako ano, bolo to sice politicky zaujate, ale teraz si myslim, ze ti dopujuci rusi su este aj padnuti na hlavu.
Jasne ze rusi.. ved ti mozu aj za slnecne erupcie...
Nastastie su ludia viac a viac imunni voci tymto debilinam.
Zoldnieri umieraju na vsetkch stranach... a aj vojaci...vojna je vzdy rovnaka
Kua, vsetci ako dychcia po vojne... zapadnej civilizacii vladnu samodestruktivni psychopati... neexistuje moznost suzitia s islamom, kedze im uz desatrocia rozvraciame krajiny, ti nas musia nenavidiet az za hrob.
Prakticky za tie iste peniaze mas vacsi kufor. A kupujes si jedno auto do prace a aj na vylety, takze do nejakeho swifta sa nabalis tazko.
Jeden povedal... ziadny cernoch, zoaden rasizmus.
Tazba zasa nie je problem, problem je obchodovanie a spekulacia s bitcoinom, resp s kazdou menou.
Odporúčame