Ulica nic neziada a ulica ziadat ani nemoze... Na take veci su ustavne zakony.
Ulica nic neziada a ulica ziadat ani nemoze... Na take veci su ustavne zakony.
No, hnedym odhadujem realne 12-15%, aj smer bude mat isto viac, siet je mrtvola, a most si to so zitnanskou, sebejom a podobnymi, ci tocenim stran posjal. A volici smeru, ci sns urcite neprejdu na stranu sucasnej opozicie.
Potom sa mozme divit, ze kazdy druhy s vs je nezaraditelny idiot...
Parlamentny system, nie demokracia, ale budis.
Co by tak vedel ten trnavsky magor povedat, ak by nebolo fica ...
Nemali ludia moznost rozhodovat o koncesiach v referende???
Co piju nackovia, to ti povedat neviem, ale ty by si mohol povadat, co piju idioti.
Igor si snad mysli, ze spolu so snerom odprace aj lsns? Kazdy kto ma cosi v hlave, nemoze proste volit ani ficovu koaliciu a ani matocicovu opoziciu.
To bol snad 58mi a potom 89ty.
Sa cudujem madarom, ze volia most. Ved je to tam sami idiot.
Blizsie k rusku, blizsie k 3sv. A idioti si myslia, ze ju vyhraju.
Ak chcu ludia zmenu, mozu sa vyjadrit v referende. Na to maju ustavne pravo.
Nikto ich nemusi obdivovat, ale vobec nechapem, ked su taki "zaostali" preco su vsetci potom pred nimi taki posjati... A inak neviem o tom, ze by hypersonicke rakety malo usa.. U ciny je to mozne. Tiez sa nedaju porovnavat prve abramsy s novymi. v sucasnosti maju rusi "tomhawky" s ovela vacsim doletom so stealth technologiou. No ja by som ich nepodcenoval, pretoze jedina armada co by sa im dokayala postavit je usarmy.
To by uz bolo jedno ktora strana zacne... No skor sa obavam, ked sa moslimovia dostanu v demokratickych volbach k francuzskym a britskym bombam.
Im je nejaka vrazda u .iti...Stale tlacia na vladu a nie na vysetrovatelov, ani na vysetrovatelov gorili, ani na vysetrovatelov valka. To tak strasne chcu vladnut, ze uz nemozu vydrzat dva roky...
Hm, ja uz mam toho jej vreskotu plne zuby uz teraz. Ak by nebolo fica, tak ona a ani matovic nemaju co povedat...Boh nas ochranuj pred uziapanymi magormi. Ale ved volit mozeme kohokolvek.
Zostan v sladkej nevedomosti ...
Ano kamarat, presne rakto to robia anarchysti.
Odporúčame