Humanitarne plavidla.
Maju svoje suroviny, svoje vedecke timi, svoje lieky, svoje zbrane, svoj kozmicky program, svoje potraviny... vsetko svoje. Ale tiez v ich krajinu riadia nenazrati snoby tak ako u nas. Vzdy to vsetko dochne ma ludoch.
Tak to som veru nepocul. Ale odjakziva je to tak, ze ked uz rusi nieco vypustia, uz maju nieco novsie.
Usa nema najmensie pravo hovorit o ludskych pravach.. ale mozu mi to doniest na papieri, aspon si s tym vytrem....
Kks, takato blbost obleti svet, ale ze moslimovia napadaju nozmi ludi v nemecku, francuzku, angicku aj inde o tom ani neceknu...
Ale ved je to jednoduche. V zaujme ruska, nemecka ci dalsich statov je nordstream2. V zaujme slovenska a ua je to presne opacne. Komu to nedochadza, tak je to
rozhodnute a mozeme polemizovat kolko chcete.
Ved ten plyn sa v europe koti :)
Jasne ze hrozi, lebo psychopati z nato nevedia, kde su hranice. A zaujimave, ze o ziadnom chemickom utoku (myslim aj tie minule) a ani o novicoku su neni dokazi. Ani nie tak rusi, ale arabsky svet nas musi nenavidiet az za hrob...
Bohuzial, su taki naruseni ludia, ktori chcu vojnu s krajinou, ktorej jadrovy arzenal znici svet behom jednej hodiny.
Uz roky su udajne utoky rovnake a stale si taky typy, ze to nechapes.
Podla mojej konspiracnej teorie bude kriminalita progresivne rast. Teraz im tam ich starosta prida 300 novych cielov. Je to proste nevyhnutne, pretoze novi briti maju uz taku povahu.
Sjat futbal, dal buch peniaze max na vybavenie pre tych, co to hraju pre zabavu.
Vyvoj lietadla generacie 4++ je ukonceny a ukoncene su aj testy. F16 sa proste tomuto lietadlu nevyrovna v nicom, Ale mozno ta prekvapi, ze som fanusik f 16.
Ten clovek nemoze byt normalny... omg... fakt sa oplati pozriet.
Samozrejme, ze nove f16 nie su vraky z 80tych rokov. Je to jedna z najlepsich stihaciek v sucasnosti, ale mam tusaka, ze ruske mig 35 su znacne lepsie. Jedna sa vsak aj o kompatibilitu s nato.
Statisticky bola analyza, ze za cenu jednaj f35 postavis niekolko desiatok mig21, ta vsak proti takej presile nema najmensiu sancu vyhrat. Samozrejme, kto by stacil pilotmi, ale teraz sme uz v dobe, ked stihacka vobec na palube pilota mat nemusi.
To mas tak, najprv to boli pociatkove ksefty, ked prisiel figel, chcel aby to boli jeho ksefty. Tak to aj urobil.
Odporúčame