No to vies, CAKA sa na zazrak a ten nejako stale nechodi. No tak cakajme dalej :)
No to vies, CAKA sa na zazrak a ten nejako stale nechodi. No tak cakajme dalej :)
Chyba tam len par malickost. Schopnost splacania dlhu, doverihodnost, ci sila ekonomiky. Pre slovensko moze znamenat bankrot 65% hdp a pre rakusko snad aj 120%i viac (co je asi tak realne). Samozrejme hdp je trosku rozdielne a u nas je taka smola, ze nezohladnuje skutocnost.
Ja som len zvedavy, co by si zral, keby si si mal jedlo dopestovat sam.
Ak je niekto odbornik, robi vo firme remeslo, tak je otazka casu, kedy sa osamostatni aby nemusel zivit dalsich nad nim. A ked odbornik z firmy odide tak kto bude vo firme robit? No predsaj akoze odbornici :)
No vies, ale takto nedokaze uvazovat kazdy, preto sa buko bude drzat toho jeho "aby usetril na kureni". Ani by som nenapisal, ale chcem hlavne poukazat ako "rozmysla" vela ludi.
Ja len podotknem, ze horsie ako teplo su tie sucha. Neni voda, neni zivot.
jedna burka neznamena, ze sucho je zazehnane. Neviem, ale u nas dnes asi prsat nebude
Hm, inteligent. Keby na celom svete bolo 50, len v tej tvojej osade 10, tak by si stale tvrdil, ze sa ochladzuje! Priemerka globalnej teploty podla merani rastie ci ti tvoj teplomer ukazu cez 40 horucky alebo nie...
No po uvolneni metanu zo zeme a z ladovca by bola priemerna teplota vyssia cez 10 st, maximalky by sa splhali cez 60 st. Som zvedavy kto to vydrzi. I ked to na zemi uz bolo, udajne asi tak pred 50 mil rokmi, vtedy vsak ludia nezili (teda ako taki ). Asi by sme si mohli ist do antarktidi sadit olivove haje.
Presne ako pises... zem je doska a je stredom vesmiru.
Tu sa jedna hlavne o to, aby rodenie deti nebola zarobkova cinnost. Slusny clovek tie 2-3 deti bude mat.
ja by som rad vedel, preco by izraelcom nepatrilo ich uzemie. Ako myslis to tak podobne ako slovakom juzne slovensko, alebo jako?
Aspon vidno, ake neschopne, NAMI PLATENE, hovada to riadia. Otvorene si sam povedal, ze je neschopny aj zo svojimi kolegami nieco v tych ich bublinach vyprodukovat.
Noo, niektori ini si myslia, ze ked nevoli fica, tak voli dzurindu. Keby som vedel bekat, tak bych sa s niektorimi dokazal porozpravat :)
Jednoducho povedane, ti ktori platia na odvodoch najviac nedostanu nic a ti ktori neplatia vobec, tych sa to tykat nebude...
Nooo, len aby sme tymi lenivcami neboli coskoro aj my... Pozri, stat sa zadlzuje a zadlzuje az to bude nezvladatelne. Myslis, ze za tie dlhy mozu ludia?
Nekecaj, aj tie nase husatka su krasne :)
Musim znova dodat. Su ti vedci ale hlupi :). Fero od miesacky vam to v senku vysvetli lepsie...
No to je prave to...Aby bol niekto zamestnavatel, nemusi mat vysoku skolu. Takze, ked ma niekto vs tak je predpoklad, ze bude pre toho zamestnavatela robit. A ked sa chcem stat zamestnavatelom, tak je vysoka skola zvacsa zbytocna :)
Odporúčame