Euroazia a byvale ruske staty maju obrovsky ekonomicky potencial, podobne ekonomiky, nie prilis vzdialenu minulost a mentalitu. Trh nie je ani zdaleka nasyteny, takze spociatku moze ekonomika rast ako v cine. Len, problem je ta zvacsa slovanska mentalita, ktora potrebuje nejake tie desatrocia. Na rozbech sa technologie dovezu zo zapadu a potom si budeme robit vsetko vlastne. Perspektivu vidim vo vojenskej efektivnosti a vesmirnom programe. V dalsiu studenu vojnu neverim, ale skor nejaku ekonomicku, kedze svet by sa rozdelil na 4 silne ekonomiky, kde europska bude asi ta najslabsia.

