Dalsia ryza pre nejakeho kamarata :)
Kazde 4 roky volici placu a nadavaju na kazdu vladu, ze nas okrada o peniaze, ze rozkrada statny majetok, ze je u nas velka korupcia... No ja len tolko, taka vlada tu nebude, co nas okradat nebude a je jedno ci su cerveni, modri bordovi... Tak mi pripada (resp. tak to je), ze ked sa ide volit, tak sa nevoli vsetko pre dobro statu, ale len mensie zlo. Chce to nieco uplne ine, chce to konecne spravodlivost.
Pochop, ze su projekty do ktorych zasahovat kazdy nemoze koho sa tyka. Napriklad zateplovanie budovy. Ten kto to ma na starosti dostane drzhubne a pokracuje to tak ako som napisal.
Co sa tyka projektu do ktoreho zasahovat mozem... tak to vazne musim stat pri tych robosoch aby makali, pouzili kvalitny material a vykonali aj kvalitnu pracu? To si myslis vazne ze tam daju za 500 e i svoju dusu v tom boji divokom?
Povedzme ze som nespokojny a nezaplatim... co potom? budu mi stavbu rok opravovat? Alebo pojdem na sud?
Neviem odkial si ty, ale ja zo Slovenskej republiky kamo a neverim tu jedinej stavebnej firme, resp nikomu, pretoze sa jedna o kapitalizme a ten je len o tom, ako vziat druhemu prachy, ten nie je o robote, ta je len sprostredkovatel nech je uz akakolvek.
Noo, ludia maju vlastnu volu, len Boh nas sudi a Satan, ten je nasim katom.
Chyba neni v robotnikovy ale v samotnom vedeni, resp v majitelovi. Ved predsaj oni si vyberaju pracovnikov. Hlavna chyba majitelov. NENAZRANOST a CHAMTIVOST. Ked si dam postavit dom, oklamu ma v materiali, termine a kvalite. Material kupi majitel stavebnej firmy co najlacnejsi resp nekvalitny, termin sa nedodrzi, pretoze robotnici nemaju naradie, su menej kvalifikovani (najskor rumuni), a majitel ich posiela na dorabky ci reklamacie (hentam frisko a tamto frisko), a v dalsom pripade, predsaj si koli 500 eckam krk nevykrutia. A kvalita? Aky je pouzity, material, naradie, pracovna sila, taka je aj samotna.
To ano, a navyse co povedal bola znovu papierova pravda...
Ti nimandi uz fakt asi nevedia ako maju na seba upozornit ... A ja myslel ze najblbsi narod je americky.
Zapadu je v podstate jedno ci je tam komunizmus, feudalizmus... potrebuju tam dostat hlavne kapitalizmus, ktory zakryvaju pod ruskom akoze "demokracie".
ja by som takeho cloveka oznacil ako zradca naroda...
daj juzne slovensko madarom... podobna situacia
Ked bude tento portal na takej kvalitativnej urovni ako si predstavujem, tak potom zaplatim :), ale za toto bych nedal 5 centov...
Hm, media aj turbocitatelia robia z vnutornej zalezitosti madarov zbytocne velku bublinu. Napokon, nech si robia co chcu, ved okrem vselijakej historie madari nemaju nic a nikoho.
ked uz chcu davat tresty tak nech daju velitelom NATO za ich vojnove zlociny, pocnuc niektorymi najvyssimi velitelmi.
Aky trest moze dostat clovek ktory brani svoju krajinu a narod?
berber ty si priletel bud z inej planety alebo mas mizerne iq.
Len prepustaju tych co by vobec nemali. Ako mozu ostat riaditelia zeleznic na svojom poste, ked privadzaju podnik do krachu? Prepustia tych s najmensim prijmom aby usetrili na mzdach. Neschopnost...
Vedenie nema ziadnu kvalifikaciu a je absolutne neschopne. Jedine co dokazu je hrabat peniaze a tunelovat.
Aky je prehnily ten kapitalizmus.. nevyrovnany svetovy trh, kazdy dlzny obrovske peniaze a ani nevie komu. EU bankrot oddialila prijatim novych krajin a rozsirenim trhu, amerika tlacenim papierov a podvodmi...Ale globalny kolaps len oddialili.
zvysenie dani je podla mna kradnutie z huby
Arabi postupovali podobne ako ostatne narody pocas stahovania narodov, takze v tedy tam podla mojho nazoru neboli.
pred zidmi tam boli kananci a samotne izraelske kralovstvo bolo aj presne v oblasti palestiny okolo 9 stor pnl.. napokon pozri si to niekde na webe, co sa tu budeme hadat...
Odporúčame