tato vlada ako keby chcela nastolit kapitalizmus v najtvrdsej forme a my sme samozrejme neni na to zvyknuty. Radicova ani sama nevie kde je sever. Sice sa nechcem zastavat ficoidov, ale i ked rozkradali statny majetok, aspon nekradli nam z huby...
tato vlada ako keby chcela nastolit kapitalizmus v najtvrdsej forme a my sme samozrejme neni na to zvyknuty. Radicova ani sama nevie kde je sever. Sice sa nechcem zastavat ficoidov, ale i ked rozkradali statny majetok, aspon nekradli nam z huby...
Zmienky o izraelitoch su 13.stor pnl, a islamci tam prisli v 7 stor. nl. Nazov palestina vznikol pocas rimskej okupacie tusim, ked tam arabi ani neboli. Napokon uz samotna biblia pise o ich zemi zaslubenej :)
50 rokov... az na to, ze z historickeho hladiska uzemie patrilo prave zidom. Samozrejme, ak pre teba neni historia 50 rokov.
Ceskoslovensko sa delilo len koli tomu, aby sa viac mohol rozkradnut statny majetok... koli nicomu inemu.
takze mame dve moznosti, bud sa na reci amikov vykasleme, alebo pojdeme podla ich vzoru, tj. urobime ciganom rezervaciu.
Ficoidi boli poriadni zlodeji... ale tito su tusim este horsi, pretoze okradaju ludi.
No hej, ale ked iny stat podporuje terorizmus a zbrojenie teroristov, ci ich boj voci tebe resp. tvojmu statu, tak to je podla teba asi neutralny stat.
Heh, kolega to hned hovoril.. ved sa jedna o slovan... ale napokon je to jedno, cirkus sa da pozriet raz za rok, nie kazdy tyzden.
Slota veru je taky ako ho opisujes aj podla mojho nazoru. No len zial co doteraz povedal, bola vacsinou pravda...
Aj ked sa koncesie zrusia, nazenu si tie peniaze niekde inde a napokon to vide este viac. A mozno sa aj samotne koncesie budu zvysovat. Uz ani neviem z ktoreho vrecka mi kradnu peniaze... hadam zo vsetkych.
Len nech radsej taketo predsavzatia nedavaju...Lebo to dopadne ako slub kazdeho politika :)
Postavme im mesto, takm ich poslime vsetkych a oplatme ho vyzokym murom. (POZOR bez kovovyh casti)
Jednoducho povedane, cirkev svojim pocinanim v minulosti a aj v dnesnej dobe zabija krestanstvo.
Aj tak, ked sa uz udalosti udiali, preco kadafi stale posiela vojakov do boja, ked vie, ze nemoze vyhrat. Mal by nechat krajinu tym vzburencom, odist do azylu a uzivat si svoje prachy a nie zbytocne posielat vojakov na smrt nielen na jeho strane, ale aj na strane opozicie.
A tu by sme aj s poctami skoncili, ze ano :D
V prirode je to tak, ze zivocisny druh, ktory sa nevie prisposobit novym zivotnym podmienkam, tak vyhynie. To iste by bolo aj s ciganmi pri beznom chode prirody. Su vlastne len preto, ze sme im to umoznili. Take nazory ako napisal typek pod, nemaju umiestnenie v nasej spolocnosti, pretoze clovek je tvor, ktory chrani vlastne zaujmy aj voci ich narusaniu vlastnym druhom. Cigani su ti, ktori tieto zaujmy narusaju, teda by tato hrozba mala byt eliminovana. S radostou by som prijal aj zvysenie dani, pokial by sa henti akoze ludia odisli z nasich koncin.
Odporúčame