Demokracia jak u nas,ked ides demonstrovat proti vlade, tak ta zavru.
Demokracia jak u nas,ked ides demonstrovat proti vlade, tak ta zavru.
Len ako tych teroristov zabit,resp identifikovat? Tu by snad platilo len to, co robili nemci pocas vojny... za kazdy utok partizanov popravili hromadu ludi, alebo vypalili obec. Je tazke bojovat proti tienom.
Vyrubu si stromy a potom placu ze im kopec padne na hlavu. Teraz im kava asi moc nepomohla... Veru nekonecna je hlupost ludi :)
tato vlada okrada ludi, ta stara zasa okradala stat, no co ste zvolili to mate. Kaslat uz na poplatky, nech sa plati, ale nie niekomu do vacku. Stat mi H dava.
Ty budes jeden z tych .... co boli volit a neboli na referende :). Dobre vieme, ze ustavne pravo je nespravodlive. A najlepsie je, ze na jedneho zlodeja nadavas a druheho volis :D
Az na to, ze benes sa viezol popri masarykovi a stefanikovi.
No TG Masaryk a stefanik sa zapricinili o zalozenie spolocneho statu ceskeho a slovenskeho naroda. Dokonca samotne vztahy tychto dvoch udi boli dost nadstandartne. Udajne MR Stefanik nazyval Masaryka "taticek". Konecne sme boli v spolocnom state az do nedavna, ked to pototok par debilov ktori su vo vlade dodnes.
Ked sa raz nieco vo svete zmeni, tak jedini na koho sa budeme moct otocit su cesi a jedini na koho sa budu moct cesi otocit, su slovaci. Hadam kazdy ma aspon jedneho v rodine, kto sa vydal, ozenil, ci zije v cechach.
No aj tak, takemu cloveku, odrezat ruky, nohy, ohlusit, vypichnut oci, zbavit ho citovych zakonceni, chuti a nechat ho zit na infuzkach uvazneneho vo svojej mysli. Ale to by uz bolo hadam moc... ci nie?
Hm, neviem, preco by sa mal poslancom znizovat plat, ved obcania sa nevyjadrili v referende, ze by chceli aby sa im platy znizovali...
Chcel si povedat v prospech hosti, nie?? Ved predsaj domaci nedokazali zabezpecit zapas.
No neviem co take strasne ste videli na tom videu..trochu sa fans poprechadzali a bolo :)
Timpe, nina nemusi davat navrhy, nie je politik a ani sa k nim nehrabe a na kritiku ma pravo. Ak by sa tam hrabala, ano potom mozes povedat "daj navrh", ale dovtedy nie.
Heh, predosla vlada kradla statny majetok, tato vlada okrada ludi. No co si volime, to mame :) Vivat Slovakia a inteligentny slovensky narod ;)
Ked tak strasne nejaky debil chce ist na vojnu nech ide. Ale nech nikto 20 rocnym chalonom nehovori, co je pre nich dobre, hadam to vedia sami. Ked aj zoberiem do uvahy, aki ludia boli velitelia, tak dakujem. Sotva mali iq 80. Myslim, ze blaznovi dat do ruky moc je sialenstvo, ktore sa v armade deje az do dnesneho dna. A vojny, tie sa dnes nevyhravaju silou chlapa. Ked chce niekto kondicku, nech ide behat, ked chce ist niekto na svoje nohy, nech odide z domu... ale hlavne je to dobrovolne a aspon si nikto na nich nekompenzuje svoje male M. Mozno by bola ok vojna, ale nie ten system ako ma teraz. A bojaschopnost tu uz bola spomenuta :)
hm, dobry napad. Ja som za. Napokon mongolsko je velmi riedko osidlena krajina.
Mozno nepriamo bola, MOZNO. Ale inak protiustavne neboli.
Hhe, vyhadzujes prachy na take kraviny co ani netusis :)
"A zadarmo vyhodený balík peňazí."
Platenie 150 poslancov, ich malichernosti a samozrejme caste nakupy predrazenych limuzin su asi podla teba dobra investicia...
Odporúčame