Lebo stale volite k... a sam s tym neurobim nic :)
Lebo stale volite k... a sam s tym neurobim nic :)
len toto si uvedomuje mozno par percent ludi. Ostatni kricia bud fuuuj cerveny, alebo fuuuj modry...
Ja som to tu uz myslim, pisal, ak je diktator dobry, je to daleko lepsie ako ta nasa nedemokraticka demokracia.
Ked uz je aj europa vo vojne...to asi uz nieco znamena. Skoda, ze to muselo zajst az k takemuto rieseniu. Dalsia vojna s moslimami, to neni nic dobre do buducna.
Vadi, ale ale je to lepsia alternativa. cynizmus? Co je take surove na tych slovkach..MYslis tu pravdu a realitu?
ked sa minie ropa, tak nasadia po pusti solarne panely a budu predavat energiu. Napokon, uz taky plan je.
Dobry diktator je omnoho lepsi ako ta nasa smiesna nedemokraticka demokracia. Samozrejme, diktator musi byt vzdelany, dobry, vediet spravne rozhodovat.
Vzdy sa jedna o prachy a teda ropu. Ak by sme ju nemali, naskor zdochneme od hladu. Takze ide nepriamo aj o nas. Tak isto to bolo aj v iraku...ludia si neuvedomuju, ze nedostatok ropy nas moze priviest k velkej vojne a aj obcianskym vojnam. Ale nanestastie pohlady ludi su kratkozrake. Ja si myslim, ze radsej nech sa bojuje v azii ako u nas v uliciach,kde ide o zivot tvojej rodiny.
hm, jardo, v jednej vete pises, ze nikto nema pravo napadnut druhu krajinu a v dalsej vete zasa ze treba vojensky zasah v kongu.
Myslim, ze v Libyi je to ovela zlozitejsie a hadam ani samotna rada OSN nevie co sa tam vlastne deje a komu ma verit.
Vladko, Robko, Miki ci dalsi si nemaju co vycitat. Vycitat si mozu akurat ludia co ich volili, aki su hlupi.
:D.... moja vlada je akoze modra?? uvedom sa prosim, ja som proti kazdej vlade co tu doteraz bola, pretoze v kazdej boli zlodeji a ten, kto volil modrych ci cervenych, volil zlodejov..Ty si volil koho? Zlodejov? :)
Robko by si to mohol u aj na kazetu nahrat nech to nemusi stale dokola hovorit a vycitat modracikom.
Mi pripada dnesna doba ako stredovek, akurat ze vladnu zbohatlici, zlodeji a vrahovia namiesto kralov a slachty. Ale inak o iste. Stale maju svojich poddanych, svoje privilegia a podobne.
To je jedno co sa kupi a ci to splni ucel, ved podstatne je, ze sa niekto zasa nabali :)
Neuveritelne ako sa snazia v celkovom meritku ludom vziat kazdy cent. Ludom zoberu a zavru im huby. na to naletia len hlupi. Za rok im to nebude vychadzat a znovia zvysia odvody a zivnostnikom naspet uz nevratia... sak tu par rokov uz zijem :)
Presne...media su plne skreslenych, casto nepravdivych informacii, namiesto podstatnych veci rozoberaju kto s kym trtka, alebo co jedna babka povedala.
Ano, ale ja som skor mylel, ze niektore byty uz teraz maju aj do 50 rokov. Ja si dovolim tvrdit, ze tie 25-30 rocne byty su po renovacii ovela kvalitnejsie ako niekotore novostavby. Pretoze vies ako sa dnes stavia? Murar za nizku mzdu.. tomu to moze byt jedno ako postavi, stavitel stavia za minimalne naklady (nekvalitne materiali) aby co najviac zarobil, developer, makler si tiez slusne nahodia... a kvalita ci cena je taka aka je.
Situacia sa momentalne na realitnom trhu stabilizuje a niektori sa s tym nedokazu zmierit, pretoze pred par rokmi s vidinov rychleho zisku sa nakupili lacnejsie nehnutelnosti a predavali sa za extremne nadhodnotenu cenu. Niektore starsie bytovky su uz dokonca na hrane svojej zivotnosti a ked ma clovek dat za ne niekolko dasiatok tisic eur tak jasne pride k zaveru, ze sa to neoplati. Hlada riesenie... Novostavby nie su o nic lepsim riesenim, prilis vysoka cena a kvalita niekolko nasobne horsia ako pri starych komunistickych kralikarnach. Ake bude riesenie? No hlavne aby si ludia riadne premysleli kam davaju peniaze. Na novostavbach (aspon u nas v TT) to vyzera tak, ze drahe byty sa obsadzuju minimalne, tak predpokladam ze devenloperi budu musiet ceny znizovat a teda to s odrazi aj na cene starsich bytov ktore sa nemozu predavat za cenu novostavby. tak 3-5 rokov...
No, tych co beru najvacsie prachy za nic, tak ti ostanu, povyhadzuju len nejake upratovacky co robia za minimalnu mzdu a prenajmu si firmy. Akoby sme nevedeli :)
Kedze pouzivane auta uz boli vyjazdene, tak je pravdepodobne ze by sa mali kupit auta nove. Co sa tyka kvality a ceny vo svojej triede, tak je skoda superb to najlepsie co mohli kupit. Kradnut sa bude nadalej, s tym neurobime nic, kedze ludia za poslednych 20 rokov volia iba zlodejov. A kedze ich volia, tak ich tam chcu a tych par, co ich nechcu je len par. Napokon, nebola otazka limuzin pisana v referende? Nedostali ludia moznost s tym nieco urobit? Ocividne nechceli. Nic by sa teda nestalo, keby kupil audiny za 100000 euro, ked mu to zakon umoznuje...
Odporúčame