...ktorý počíta presne s takýmto "lojálnym" (chcel som napísať tupím, ale rozmyslel som si to) voličom.
...ktorý počíta presne s takýmto "lojálnym" (chcel som napísať tupím, ale rozmyslel som si to) voličom.
Veď vy povedzte, čo vy na to, že vaša modla Fico zas a znova otočil a nechcem už neslušne povedať, čo vám opäť do tváre :-)
Ale ja viem, vy opäť budete ako také ovečky akceptovať nejaký jeho žvásť, že prečo je v poriadku, že nemáme tie sľubované lacnejšie potraviny, alebo že ani náboj na Ukrajinu.
Stačí kvetek čo dva týždne držal, guláš a dobrý vtip, a všetko zabudnuté :-)
Skor by som povedal, presne vie ktore seno zozeru jeho ovecky. A oni papkaju a papkaju a poslusne bekaju.
A Ficko si madli ruky a az sa brusisko chyta ako ich pekne oje***a.
Co to tarate za nezmysli? Vzdat sa komu? Maju nerastne bohatstvo? Maju. Mohli obchodovat s celym svetom? Mohli. Vybrali si vsak inu cestu. Nie je za tym ziadna raketova veda.
Ruski obyvatelia mali uz davno zvrhnut toho idiota. Nici im buducnost a taha ich hlbsie a hlbsie na dno. Na cele generacie zatazil krajinu svojim zverstvom.
Pritom tak bohata krajina na nerastne suroviny, mohla byt davno uplne uplne inde, keby uvazovala uplne inak.
Vy ste idealny volic pre tuto partiu. Pekne spapka seno co mu podhodia a poslusne zabeka.
Nevadi, ze cisla a fakty hovoria nieco ine.
Ak mam objektivne priciny a viem ich zdokladovat, tak v com je akoze problem? Ked zabudenem, tak to bude asi moj problem, nie?
Ale opat vieme pre koho je to site.
Prehnita a skorumpovana je cela tato vlada. Smer je mor a rakovina pre Slovebsko. Len hlupak to nevidi.
Myslíte tých 24mld z ktorých 12mld ostalo v štátnej kase? A zo zvyšných 12mld štát hasil stagnujúci ekonomiku?
Súhlasím s tým, že napr. očkovacia lotéria bola blbosť na n-tú ale tvrdiť bývalá vláda rozkradla viac ako tá súčasná je úplne mimo realitu.
Problém je, že sa to ťažko dokazuje. Ale všetci to vieme.
Stačí sa riadiť faktami a nenechať sa opíjať rožkom. Je verejne dostupné a známe v akom stave si súčasná opozícia štát preberala a v akom stave ho odovzdala. A v akom stave je dnes. Čísla hovoria niečo úplne iné ako čím sú ľuďom vymývané mozgy.
Lebo aktuálni vládni predstavitelia veľmi ľúbia používať vetu "odovzdali nám najhoršie financie v histórii". Áno, táto veta samozrejme platí, lenže má svoj kontext. Len ten už tak trošku vždy zabudnú doplniť. Lebo takto to znie veľmi krásne a ovečky to samozrejme spapakjú.
Poprosím nejaké rozsudky alebo súdne verdikty k takýmto tvrdeniam. Inak je to len váš názor, resp. vymývanie mozgov súčasnou koalíciou.
A preto je Slovensko po 15 rokoch Ficovej vlády tam, kde je?
Tak ten bol dobrý :) Ešte dajte tú o červenej čiapočke :)
Či vy ste mysleli vyvolených Slovákov? Tak to potom áno, to máte pravdu.
No a čo presne tu teda za 15 rokov svojich vlád vybudoval Fico a spol? Koľko máme ciest, diaľníc, mostov, tunelov, tratí, zamestnávateľov, nemocníc...
To chcete tvrdiť, že on sa aj snažil ale tieto prašivé nuly mu to vždy len kazili?
A tí USA vojaci ako konkrétne dosiahli to, že Nemecká vláda oplotila svoju krajinu ostnatým plotom a samopalmi "chránila" svojich občanov pred jej opustením?
No a tá štatistika hovorí čo presne?
To ale stále neznamená, že je to kauza opozície.
Jj, má to tak vyzerať ale realita je úplne inde. Russko upadá a každý súdny človek na tejto planéte to vie. A na túto špeciálnu dvojdňovú russku operáciu budú doplácať ešte generácie rusov.
Ja to už dávno hovorím. Kto volí Fica, nech si podľa neho aj žije. Veď podľa účastníkov zájazdu dostali kvietek čo dva týždne držal. Keď im toto stačí...
Normálni ľudia na toto doplácať nemusia.
No vidíte a aj tak najväčšie škody pre Slovensko spáchal a pácha Fico a mafia okolo neho. Matematika nepustí.
Odporúčame