Ale ved je uplne jedno co opozicia priniesla alebo nie. Aktualna koalicia slubovala napravat udajne zlo, ktore vraj sucasna opozcia v minulosti pachala. Tak sa pytam kde su tie sluby? Ved toto je cela pointa. Kvoli niecomu predsa vyhrali volby, tak kde je to nieco po vyse dvoch rokoch? Kde su lacnejsie potraviny, energie, kde su potrestani udajni covid fasiti, momky, ockovanie… Ved ich volici z toho boli ako odtrhnuti z rezate a teraz im staci karafiat?
Ako sa


