Bojuj s amerikou zo svojej izby vsak vy dezolati len to dokazete. Precitaj si clanok, porozmyslaj nad nim ak mas cim a potom sa vyjadri
Bojuj s amerikou zo svojej izby vsak vy dezolati len to dokazete. Precitaj si clanok, porozmyslaj nad nim ak mas cim a potom sa vyjadri
Zrazka s realitou nebude pre vacsinu smerovolicov prechadzka ruzovou zahradou. Na jednej strane vravia ze chcu prepustiť 30 zamestnancov ustrednej statnej spravy a na druhej stranye vytvorili nove ministerstvo a zmenili trestne kodexy tak ze na ich zaklade budu musiet prijat novych probacnych uradnikov. To nie je setrenie, to je zadlzovanie.... Dolezity milnik podla rrz rok 2028. Vtedy slovensku pravdepodobne prestanu niektore financne institucie poziciavat peniaze. Mam pocit ze to zase padne na hlavu nejakej zo sucasnych opozicnych stran. Fico je narodeny pod stastnou hviezdou ako bol augustus :D
Priznam sa komentoval som no podla mna by msl administrátor zrusit diskusie pod clankami o nehodach/tragediach. A nielen na pravde ale aj inde. Tu je relativne slusna diskusia ale to co sa deje na smecku v diskusii pod clankom o rovnakej teme tak to je jednoducho odpad.
Jasne minister sa tesi z toho umreli ludia. Daj sa liečiť
Ja som si tiez myslel ze je tehotná
Akoze nie je v postaveni verejneho cinitela? Vsak je poslanec nr sr, to je snad verejna funkcia. Povedal to ako poradca predsedu vlady, predpokladam ze ako predseda zboru poradcov ma nejaku zmluvu/fohodu so statom (uradom vlady) o vykone prace vo verejnom zaujme. On je jednoznacne verejny cinitel vo vyetkych svojich vyjadreniach
Prva seria sa dala pozerat, bolo to nieco nove, ine, svojrazne. Toto uz je len recyklacia a vymysly
Vsak dobre napisal
Ok ale cisla neoklames ako ludi. Daj navrh aby to bolo udržateľné. Oni len navrhuju, odporucaju. Nikoho k nicomu nezavazuju
To zdanenie dochodkov to je celkom dobry napad. Skor ci neskor k tomu v nejakej forme pride. Niekde som cital ze uz v roku 2040 bude na slovensku pocet poberatelov davok vyssi ako prispievatelov na ne. Som zvedavy co bude dezole robit ak fico zrusi predcasny dochodok
Dochodcovia su buducnost tejto krajiny
Dividend by sa to nedotklo. Tie sa pravdepodobne zdanuju v zahranici v sidlach firiem a nie v krajinach kde maju firmy pobocky
Ok to beriem, ale toto nepovadala opozicia ale medzinarodna organizacia. Ona to neprikazuje, iba odporuca.
Milujem ked vyplakavaju nad tym kde sa bude rodit operovat ked to zatvoria. No vsak tam, kde chodia rodit a kde sa nechavaju operovat doteraz. V ziarskom okrese zije pocetna romska komunita a je zaujimave ze ani rodicky z tejto komunity nechodia rodit do svojej spadovej porodnice.
Preco teda rodicky z okolia znh nechodili rodit do tej porodnice? Zjavne na to mali svoje dovody.
Parlament ci zastupitelstvo su dva vyrazy pre ten isty organ/instituciu
A hlavne by sa mali naozaj zamysliet nad tym ze ci je podla nichok aby sa pretekalo vo februari/marci na blate. A rovnako biatlon (viem ze toto je clanok o zjazdovom lyzovani). Ja by som zacal sezonu zaciatkom novembra a skoncil vo februari. Lyzovat/pretekat na blate nema ziadny vyznam
Uz som to tu raz pisal a nebol som jediny. Pre sucasnu vladu su dochodcovia buducnost slovenska a ne ze ne
Odporúčame