Podla mna toto co teraz vymysleli vacsi zmysel ako trinasty dochodok. Trinasty dochodk vo vyske priemerneho dochodku. Preco nie trinasty dochodok vy vyske priemernej mzdy? To by bolo opatrenie. Ale teraz vazne, je nacase otvoriť debatu o nejakej forme zdanovanie dochodcovskych davok. To by bolo spravodlive.

