Už sa tešíš na spolu-ustrice ?
Tvoje hodnotenie sa hodí na všetky politické strany.
Nemecko 1933, takto tam začínal nacizmus. Naši opoziční fašisti sa učia.
Žeby Kiska ?
"Prezidentka má pri novele zákona o pozemkových úpravách z dielne Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR pochybnosti najmä v súvislosti s princípom právnej ochrany vlastníctva." Kiska jej to mal vysvetliť.
Joj, keby sme boli na kolenách bolo by dobre. My už ležíme.
Najhoršie čo sa môže ušákom stať že celý svet sa k nim začne chovať ako sa chovajú oni k nemu.
Takže pripúšťaš že Nemcova ušáci obetovali ?
Takže hroziť a vraždiť môžu len SŠA lebo to robia demokraticky ?
Ušáci sa na ňu vykašľali, do Číny sa bojí strčiť rypák a tak frfle tam kde je to najľahšie.
Do Nemecka nepôjde. Tam jej pokazili promo akciu vo vlaku.
Ušáci sa vyfarbili, sú obyčajný agresor. A ide im len a len o ropu. na "demokraciu" zvysoka kašlú.
Odporúčame