"Až kým ma nedostal na zem, patrilo mi to kolo." Išiel k zemi ako lokša.
"Až kým ma nedostal na zem, patrilo mi to kolo." Išiel k zemi ako lokša.
"Iránsky veliteľ: USA nemajú odvahu začať konflikt v Iránom." Tu nejde o odvahu ale hlúposť. A tej je tam nepočítane.
"USA sú pripravené udrieť na 52 cieľov v Iráne" Chcú jednoducho vojnu.
Vojnička v Iráne je na dosah, tak sa tým pažravcom darí.
Ano, ale mali kone a nie autá. A nepotrebovali ani tú elektrinu. Takže si ochotný sa k tomu vrátiť ?
Dnes by bol označený za populistu a nacionalistu.
Je pohodlnejšie isť s väčšinou.
Tak čo, Pele, zalezieme hlbšie SŠA do prdele alebo ukážeme vlastný názor ? Alebo už aj ten sme predali ?
"USA si neprajú akékoľvek ďalšie vyhrážky!“ napísal Trump." Jediný kto sa môže vyhrážať sú len a len SŠA.
A cár s okom sklopeným na bojišti stojí:
A čo? — Azda tých padlých Slovänov sa bojí? —
Nie, lež bezdušné svojich hromady tam vidí
a zo svojho víťazstva radovať sa stydí.
No zahyň, studom večným zahyň, podlá duša,
čo o slobodu dobrý ľud môj mi pokúša.
Lež večná meno toho nech ovenčí sláva,
kto seba v obeť svätú za svoj národ dáva.
A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.
Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovänom:
pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom.
Aký je rozdiel keď je terorista jednotlivec a keď je teroristický štát ? Aj SŠA si osvojili extrémistické názory a svoj útok dôkladne naplánovali.
Nejaké zaručene pravdivé informácie mali aj o ZHN a Iraku. A nakoniec to bola iba lož.
My na Nemcoch a Angličanoch a to bol teda des. Hluk, bordel a chlastali o dušu.
"Rusko a Čína označili zabitie Solejmáního za porušenie Charty OSN" A SŠA tak isto ako Izrael si z OSN robí prdel. Treba na nich sankcie, teroristov ušáckych.
A my sme akosi pri tej zábave aj telku zabudli pozerať. Akurát tých 5 minút pre polnocou sme zapli STV1.
Otázka je či nemyslela len pomoc osadníkom. Však aj žaľuď ich bol upokojovať že sa im nič nestane.
Aby sa nepoukazovalo na vinu SŠA https://sk.wikipedia.org/wiki/Prescott_Bush tak je nutné nastrčiť Poľsko a jeho protiruskú hystériu. A tí to robia vďačne.
Odporúčame