Tak dobre, čo ti to chýba ?
"Kapitán neuniesol poníženie Kanady." Včera ma ponížili deti. V Človeče nehnevaj sa.
Ale Rusi si doposiaľ vždy dali dole prilby. V tom je rozdiel. Chápeš?
Bohužiaľ opozičný zlepenec je taký istý. A aké sú tam kusy.
Okresy: Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín.
Tvrdošín Čaputová 6 224 hlasov, Maroško 6 129,
Námestovo Čaputová 7 425 hlasov, Maroško 9 141,
Dolný Kubín Čaputová 8 261 hlasov, Maroško 5 498
celkom 21 910 20 768
žiadne veľké víťazstvo.
Článok popisuje M. Šimečku, vek 62 rokov. Keby si čítal článok a rozumel čítanému tak sa blbo nepýtaš.
Tento štát dokáže iba chrániť nepracujúcu menšinu. Je zakázané vyjadrovať názor na nich. zatváraním diskusií, mazaním príspevkov, súdením za iný názor na nich. Sudcovia sú jedna ruka s tými, ktorých treba súdiť, politici vedia čo sa má robiť ale len pokiaľ sú v opozícii ( dostanúc sa k moci skratuje sa im pamäť).
To mu verím tak ako kiskovi nákup pozemkov v dobrej viere.
A tých 250 je z jedného chovu, všetci príbuzne spriaznení.Voličov je max. 50, ostatné sú džavore.
Ale to znamená že tie zálohy má. My koho zavoláme ? Kiskových kamošov ?
Bez ropy sa dá žiť, bez vody nie. Vody bude strategická surovina. Kto jej bude mať dosť ten bude určovať politiku alebo ho podľa svojich zvykov SŠA napadnú.
Aby spoznali problematiku mali by obaja uvedení bývať neďaleko nejakej osady na východe SR. Po pol roku by ich to prešlo.
Už nejaké vyšetrovanie prebieha. A ukradnutý pozemok musel vrátiť.
A vieš že keby tam boli hliadky stále tak by toho chudáka nedobili ?
Keby si bol Pinochio tak už si s nosom na Mesiaci.
Odporúčame