ČTK, takže je za tým Petruška. tej asi niečo chýba.
ČTK, takže je za tým Petruška. tej asi niečo chýba.
Podstatné je to, ako sa cítia a čo si myslia obyvatelia Krymu, nie ty. Ale máš právo na svoj názor, čo aj sprostý.
A mohli by aj seriál Fukušima.
Nič tak kalených demokratov nevytočí ako keď sa začneš správať ako oni.
"Ruská polícia zadržala vodcu opozície Alexeja Navaľného"
"Vodcu opozície Navaľného polícia vyvliekla z kancelárie, ale nezadržala"
Pravda jednoducho klame.
Podľa zákona je FBK zahraničný agent.
„násilím zadržaný a odvedený preč“ To v SŠA keď niekoho zadržia tak je to dobrovoľne a len ho odprevadia.
Nech ich SA pošle na prevýchovu do EÚ. Tu ich po 10 rokoch prepustia a môžu sa opäť realizovať.
Vyhlási bankrot a zánik firmy ( štátu ). A dlhy nech si vymáha kto chce.
Podľa akého kalendára idú na Okrajine keď tam teraz majú 1. apríl ?
To aby postavili nejaké väzenie pre tie vlaky. Však tých vlakov bude hafo.
A nebolo by jednoduchšie Ukrajinu rozpustiť medzi Poľsko, Slovensko, Maďarsko a Rusko? A bude po probléme, a aj nám sa čosi ujde.
Ty vždy dokážeš svojou blbosťou prekvapiť. Posúvaš jej hranice ďalej a ďalej. Si niečo ako priekopník blbosti.
Sankcie nakoniec spôsobia že Rusko sa nebude môcť spoľahnúť na "partnerov" z EÚ. A nedôveryhodného partnera nikto nepotrebuje.
Má už Okrajina nejaké zaregistrované hranice, ktoré by sa dali prekročiť ?
Ukrajinská prokuratúra nasadla na drezínu a stíha vlak. Keď ho dostihnú tak sa uvidí. Zatiaľ zaostávajú o 5 rokov.
Najväčšia hrozba pre svetový mier sú samotné SŠA.
Odporúčame