Tak mi povedz, čo je to podľa teba sloboda ?
Tak mi povedz, čo je to podľa teba sloboda ?
"Ty chamraď červenohnedá, fašistická !" Toto je príspevok plný lásky a tolerancie ? Nenávisť a zlo z neho priam kvapká. Nepísal si ho ty ?
Zato tvoj prejav je vrcholom tolerancie, že ? O čo si lepší od nich ? O nič.
Dôjdu na Petrušku zlé časy a bude dávať za dva rožky a držkovú.
Ty si sa kde pripiekol ?
Na plyne cez Ukrajinu zarába Bidet a jeho syn. Preto to nevadí. Na plyne z NS2 utreli Američania hubu a preto vadí. Ak by im Nemci dovolili zmočiť pyštek tak by bolo všetko v poriadku.
"Spojené štáty tvrdia, že im ide o ochranu európskych záujmov " Ako pekne klamú.
No vidíš, Američania sa na tie 3 glgy vodky, alebo chlieb s maslom ( masťou ) ulakomili.
Nedá sa nič iné len súhlasiť.
Kongresmani pošlú do EÚ zopár vydieračských listov a bude po posúdení.
"Hovorkyňa najprv tvrdila, že politika zadržali"
"Podľa agentúry AFP o tom informovala Navaľného hovorkyňa Kira Jarmyšová."
Každé klamstvo dobré, tomu sa hovorí opozícia. Ako u nás.
Takto vyzerá v praxi šírenie dezinformácií a hoaxov.
Ako si pekne naletel, že ? Však keď je niečo proti Rusku musíš reagovať.
Ak je sila v nezákonných podrazoch tak áno, v tom sú silné. A je im jedno voči komu. Najradšej voči spojencom.
Oslovil si kolegov ? Alebo si si len tak štekol za ten príplatok ?
Odporúčame