Na čo všetko si ty odborník. Nie si nejaký ohrdnutý Smerák ?
Na čo všetko si ty odborník. Nie si nejaký ohrdnutý Smerák ?
Záujmy EÚ a NATO nemusia byť aj zájmy Slovenska.
Súdiš podľa seba ? Ale neboj sa, máš pred sebou peknú kariéru ako kastrát, takých eunuchov v SA hľadajú.
Kiska je ako Béla. Aj on sa po voľbách spojí aj s čertom aby sa dostal k peniazom a moci.
Čo si ty všetko nejedol.
A čo povieš na Bidena ? Ten sa tým, že zastavil stíhanie proti synovi aj verejne pochválil.
Takže tým že Američania natočia o svojich zločinoch je všetko odpustené ? A ďalej treba už len pripomínať zločiny Rusov ktorí nič nenatočili.
Neviem či sa koke darí v Afganistane.
A Turban má po financovaní kampane.
A čo tak LGBT diera ? Tam sú na rôzne dierky špecializovaní.
Pred voľbami sa dušoval aj Béla Harakter, aj Gazda Procházka.
Truban je pod vplyvom. Pri zasadaní NR by mali brať vzorky moču a robiť dychové skúšky.
https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/52…
J ednoducho neveriť a neustupovať SŠA. Aj tak budú robiť len zlo.
Ale zato máme 62 strán a hnutí. A ešte neplatiť zahraničných agentov - mimovládky.
A čo tak menej kradnúť a nepodporovať finančne strany ( zo štátneho rozpočtu ). Potom by sme mali aj prebytkový.
Čo tebe chutí ( Savo ) iní nemusia.
Odporúčame