Nebola, nie je a nikdy nebude nadstranícka.
Nebola, nie je a nikdy nebude nadstranícka.
SME nie je Smerácky denník. Je len Serešovský. Pravda je taký mačkopes.
"Radnica sa chystá vypísať súťaž na jeho podobu." A zvíťazí socha " Vašek Lahva pozerá film Oslobodenie."
Problém s populáciou v Európe vyrieši vojna s Ruskom. SŠA budú bojovať do posledného Európana.
Sú to také isté sľuby ako po požiari Notre-Dame ?
U nás je fašizmus, nacizmus a ich propagácia zakázaná. Takže ak máte nejaké relevantné informácie je vašou občianskou povinnosťou ich oznámiť. To že niečo urobilo Rusko nemá u nás právny podklad. Iné by bolo ak by to urobili SŠA.
A čo s teba vychovala tvoja mamička ?
Jediné čo ich spája je nenávisť.
Lebo niekto musí hovoriť za tých čo nemôžu.
Prečo všetkých súdiš podľa seba ?
Prečo do toho ťaháš duševný stav ? Máš s ním nejaký problém ? Napíš, možno ti pomôžem.
Tento tvoj príspevok o tebe dosť napovedá.
Skús použiť rozum. Na teba ale platí " Keď pipík stojí aj rozum stojí ".
" Čaputová je najdôveryhodnejším politikom," Je najdôveryhodnejším politikom len podľa daného prieskumu. A nič viac. Koniec. Fajka zhasla.
Tento pán má také bohaté skúsenosti z iných strán ( v ktorých bol ) že možno vidí aj dobre.
Akékoľvek vyhlásenie politika pred voľbami ma cenu kravského exkrementu,
Čaputová rozlišuje "našich" lumpov a tých druhých.
Odporúčame