je potrebné bojovať za nový svetonázor, „v ktorom nebude miesto pre agresiu, zlosť a nenávisť“. Ale čo potom so SŠA ?
je potrebné bojovať za nový svetonázor, „v ktorom nebude miesto pre agresiu, zlosť a nenávisť“. Ale čo potom so SŠA ?
Fičí vietor fičí, už sme všetci v CETA.
Však ten 5 gramový sa vypracuje. Aj na 5 kilového. Len mu treba dať čas a nejakú funkciu.
Zaujímavý pohľad na navrhované mierové riešenie. Ale tebe blízky.
SITA predbehla dobu, už berie Ukrajinu ako súčasť Ruska.
Prečo toľko kriku proti obnoveniu vyšetrovania Bidenovho syna ? Ak je nevinný tak sa nemá čoho báť, že ? Iba ak by sa vyšetrovanie predtým ukončilo po zásahu zvonka.
Podstatou všetkých problémov ( klimatické zmeny, spor s Čínou, Iránom, Ruskom) sa javí krajina zla - SŠA.
Presne podľa vzoru svojho prezidenta. Veľké reči a potom nič.
Keď je Galko demokratické jadro tak čo za stvory sú ostatní ?
Hájiť národné záujmy USA po celom svete vojakmi nie je vôbec konfliktné.
O tej priepasti budeme vedieť až keď do nej padneme.
Ako sa zachová Valné zhromaždenie OSN ? Odsúdi tento krok SŠA ?
Odkedy SŠA dodržiavajú nejaké dohody ? Porušujú čo sa dá. Zmluva, nezmluva.
Ale oni chcú vzdelávať novinárov ako písať. To sa im pekne oplatí.
Oproti Slovensku je Dánsko priam socialistické. Ale neviem či investície do "zeleného" je to pravé orechové.
Dôchodcovia v Dánsku sa majú na čo tešiť.
Odporúčame