OSN je „domom mieru a komunikácie“ A SŠA je domovom vydierania, sankcií a vojen.
OSN je „domom mieru a komunikácie“ A SŠA je domovom vydierania, sankcií a vojen.
" cieľom je zastaviť šírenie falošných správ online"
Dobré základy pre cenzúru. Ideme dobrou cestou ku "1984". Veľký brat sa zobúdza. A otvára oči.
Pekne si sa prezentoval. Ale medzi premýšľajúcich a rozumných nepatríš.
Kde na to tí žurnalisti chodia. Demokratickejšia vojna. Však je to taká istá blbosť ako "humanitárne bombardovanie".
A kto "uvalí" sankcie na SŠA za hrubé porušovanie ľudských práv ?
Ponúkajú kyselinové kúpele, štvrtenie v priamom prenose a verejné popravy.
A čo sú to falošné správy bude určovať kto ? A na základe čoho ? Bude tu niečo ako Gestapo ?
Jedna falošná správa :
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/527242-…
Čo na toto povedia vazali ?
Ten nebude klamať len keď bude mŕtvy.
Ešte aj Pearl Harbour bol akcia tajných služieb.
Irak cez kopírák = Sýria. Kto ešte "dôkazom" SŠA verí ? Iba tí, čo musia.
Tých 600 km denne na odpisy dá zabrať. Aj Fabii, aj majiteľovi. Fabia to však znáša oveľa lepšie.
„Klimatické zmeny sú už v tomto štádiu nezvratné. Vďaka nárastu teploty oceánov už neexistuje cesta späť,“ A preto musia predstavitelia biznisu ešte naposledy zarobiť na zastavovaní niečoho čo sa už nedá zvrátiť.
NAKU od mafie, parlament od mafie a podvodníkov a nezostane nikto.
Alebo Druckerovi.
Argumentácia opozície je vystavaná na totálnej dezinterpretácii a klamstve.
Servis v Rakúsku nestíha opravovať Tesly zo Slovenska ?
To bol Clinton. A ponúkol ju Levinskej.
Veľkých vymieraní na Zemi bolo niekoľko.Tak bude ďalšie.
Odporúčame