Je predsa logické a prirodzené, že Rusko si bude chrániť svoje západné hranice pred rozpínavosťou a agresiou NATO a USA, ktorí použili zradcovských predstaviteľov Ukrajiny na svoje geopolitické zámery. O nich sa nehovorí ani nepíše a dokázateľne sú tam. Prečo asi? Aká hra sa tu rozpútava? Len vďaka predstaviteľom Ruska sa zatiaľ nerozhorel vojnový konflikt na Ukrajine. Predstaviteľom USA je jasné, že Rusi vojnu odmietajú. Rusi robia čo sa dá, aby ju odvrátili a vládcovia USA robia čo sa dá, aby ju rozpútali tak, aby neboli označení za jej strojcami.


