Rusko má územie v Európe, USA nie, preto treba s Ruskom spolupracovať - je to Európsky štát. V NATO nie sme dobrovoľne, boli sme USA oklamaní. Keby bolo referendum, neprešiel by vstup do NATO, preto k referendu ani nedošlo - je to špinavá politika zasahovania USA do suverenity iného štátu, tak to robia po celom svete. Kto sa im nepoddá, toho zbombardujú alebo inak poškodia. Čo je na tom nejasné?


