Pre rozvoj Slovenska a jeho napredovanie je nanajvýš dôležité voliť kontinuálne pokračovanie rozbehnutých programov a projektov. Vždy je to lacnejšie ako zrušiť terajšie a vymýšľať neodskúšané spôsobom - pokus - omyl, ako to má pravica vo zvyku. Opakujem: máme tieto skúsenosti, vieme, kde to vedie. V prípade vlády pravicových strán, nič podstatné sa nezmení, akurát si do miestnych podnikateľských a samosprávnych štruktúr dosadia svojich ľudí, ktorí sa budú dostávať do problematiky istý čas. Nič nové nevymyslia len stratíme čas, ako aj finančné zdroje. Ak väčšina podnikateľov podniká ako Matovič, nečudujem sa, že Slovensko stagnovalo. Teraz sa ukazuje, že sa pohlo dopredu a už to niekomu vadí, že torpéduje tento nárast ekonomiky aj živ. úrovne,ako strany OĽ, SaS a ostatní. A za veľmi aktívnej pomoci novinárskych a mimovládnych nie dobro konajúcich živlov.


