....presne! uz aj tie nove slovnaftacke bicykle znicili "vandali"....ale ziveho policajta v noci clovek na ulici nestretne, lebo bud su v kancelariach alebo chrapu niekde v odparkovanom aute...za NTC si chodia pospat aj statni policajti...to su ti tzv. pochôdzkari....no a "vandali" maju tym padom volne pole pôsobnosti....a nedajboze, ze si musite privolat z nejakej priciny prisl. mestskej policie telefonicky.....potom sa dostavia taki Pat a Mat, zacnu si Vas preverovat, ze co ste zac...este ajrodne cislo....aby mali do hlasenia, ale na nic nevedia odpovedat, v nicom nepomôzu...uplna strata casu a nervov...pomaly ma clovek pocit, ze je lepsie si nic nevsimat, lebo si iba narobi problemy


