..súhlas...ked odovzdavala rezort sns po Sitekovi, tak poniektori zamestnanci chodili este dva roky po vysluchoch na policiu...nominanti sns si na ministerstve podavali klucky...len to tak svistalo....maju to prosto v DNA..
..súhlas...ked odovzdavala rezort sns po Sitekovi, tak poniektori zamestnanci chodili este dva roky po vysluchoch na policiu...nominanti sns si na ministerstve podavali klucky...len to tak svistalo....maju to prosto v DNA..
Danko je samoluby jesitak...ako maly chlapec na pieskovisku...stale riesi, ze kto ma väcsiu lopatku...:)) nastastie sa jeden den urazi a v dalsich dnoch zasa odurazi...ale nerozumiem, preco sa pytaju na nazor prave pana Haulika..pri kazdych volbach sedi v studiu ako odbornik naslovovzaty,ale doposial mu nikdy ziadna predpoved nevysla...
Danko sa nepomyli.....bol podozrivo dlho ticho, tak to sa dalo cakat..., ale to sa uz fakt nevie ovladat..??!..ved, ak ma niekto problem s komunikaciou, tak je to prave on...co tak najprv poziadat o stretnutie Pellegriniho.. a potom a az potom zvolavat tlacovku.....? to by bol prave ten korektny pristup...to by mu ovsem jeho jesitnost nedovolila...potreboval najprv divadlo!
..ešte upratovačky sa neozvali...., ze koho ony nechcu...ha ha
... aky je nas pan Kiska zrazu priebercivy..... nad svojou vlastnou, uzernicko - zlodejskou minulostou sa nepozastavuje... ani ti vsetci "najsamslusnejsi", ani tym to neprekaza.. dobre mu to vyslo! V tejto trme-vrme si na to uz nikto ani nespomenie... a o to vlastne predovsetkym islo.... cim horsie, tym lepsie... a ti v uliciach su tomto pripade, nic netusiac, iba statisti....dobre to ma vymyslene, len co je pravda!
.....nejak mi unika pointa...za co teraz este??! ...asi za Sulika a Matovica ...a este za tu nestastnicu Remisovu...asi
...nemyslim, ze Most pride o svojich volicov...ludi z dedin na juhu nezaujimaju velmi nejake demonstracie v mestach..skor ich zaujima, co realne pre nich ta strana vyboxuje vo vlade...skolstvo, komunikacie, vyhody pre polnohospodarov a pod. Ked sa to udrzi, co myslim, ze ano, do konca volebneho obdobia, bude mat Bugar dost casu na splnenie bodov z programoveho vyhlasenia....to chce iba cas...a ten teraz budu mat.....no a opozicia sa nestaci cudovat...co sa deje...uz to mali na dosah a zase im to uslo....to bude zase jedna tlacovka za druhou...spravaju sa ako male decko, ktoremu zobrali lizatko...
no..., odkedy sa toto riesi, tak sa akosi pozabudlo na Kiskove cachre s danami a pozemkami v Tatrach.... ja mu je dobre?! asi to tak chcel... presne!.. a 50 tisic ludi v uliciach po celom Slovensku este stale nie je 2,5 miliona volicov.. mozno tu nastal pocit, ze by bolo dobre "striedat"... ale nie je s kym...
Nicholsonova je strasna slepica... kazdy den urobi tlacovku a rozprava o veciach, ktorych pravdivost nema overenu.. (vid Matecna)... dnes v rtvs nemala ziadne argumenty... uz som cakala, kedy zacne id nervozity kotkodakat... Sulik si da tmavy oblek a robi smutno-vazne ksichty na tlacovke a ked odide mimo kamier, tak veselo vtipkuje... az to vyzera, ze im ta vrazda spadla z neba... maju o com tocit.. a tesia sa, ze bez volieb polozia vladu... uplny hnus!
no. .. pan Kiska sa nevyparil... je to ovela jednoduchsie... pan prezident bol iba na lyzovacke v Rakusku... no a nechcelo sa mu prerusit vylet... lyzovacka skoncila... tak je tu.... velmi rozhorceny... poradcovia mu predsa o vsetkom referovali, aj pripravili rozhorceny prejav na nedelu... pre narod... ake jednoduche..
Súhlas...velmi dobre urobil, ze to nepodpisal!
no...., nie je to tak uplne pravda...cestari posypovali dnes rano v Karlovke a okoli, este tam nebol poriadne ani poprasok, co som bola prekvapena...nehovorim, ze konaju vzdy promptne,...tu je celkovo najväcsi problem, ze tu nie je ziadny zmysluplny dopravny system...trolejbusy v kopcovitych terenoch...trochu nasnezi, hned cuvaju...metro v nedohladne....Praha mala to stasie, ze jej este v 80 - tych rokoch postavili metro bratia Rusi....este teraz, kto postavi metro nam...
... teda ta Kleinova vyzera ako keby bola zabalena v baliacom papieri.. farebny horor.. a k tomu metalicke lodicky.. uf... a pan hasic.... uz by si mal "pořídit" nejaky civil.... k tym jej satam to pôsobi dost komicky..
to pisal nejaky Cech?! "... rada lojalnych ludi.." tak predsa je "ten" rad...... kto to sem pise? katastrofa!
Veľmi pekne napísané pán Geist! Žijem tiež v tomto meste, takže dávam súhlas....z celého srdca:)
..... ake my mame dobre zakony, co umoznuju taketo rosady..???...neuveritelne, ale priznacne pre nasu krajinu.... k jej obrazu
hraju tam vyborni herci.... kvoli nim je to prave pozeratelne...to, co urobila jojka, je asi nejaky marketing..... spôsob, ako uputat (alebo nastvat) vsetkych, co to pozeraju.... je tam politicky podtext....volna asociacia predstav... samozrejme... nechapem, preco to komentuju ludia, ktorí to ani nepozeraju... nepoznaju hercov... to je skoda, lebo su to velmi dobri herci! ale asi to budu prave ti duskuteri, ktori zase na inych forach su najvätsi narodovci... no.., treba chodit aj do divadla, nie len serfovat na internete...keby tam chodili, tak by tu nepisali take nezmysly...... ale ich vyjadrenia maju presnu vypovednu hodnotu....kultura je velmi daleko.... vsjo jasno:)
Odporúčame