Kiska si robi promo
.... no, na predchadzajuce prispevky radsej nereagujem.... maju aj bez toho svoju vypovednu hodnotu.... ale neda mi..., aby som sa nespytala autora tohto clanku, preco sa nenaucil poriadne sklonovat, ked uz pise do novin.... mal by si overit, podla akeho vzoru sklonujeme slovo Bystrica...ved je to trapne.... a rovno v nadpise.... uz ani nemusim dalej citat...
...pokial mam spravne info, tak mily pan Rusko vstupoval do demokratickych vôd po roku 1990 rovno z funkcie predsedu SZM v statnej televizii.........vsjo jasno
Velmi dobre napisane! Uplne sa s tym stotoznujem! .....ved je tu absurdne....na pocest ustavy mame ustavny sud, dokonca aj statny sviatok, kde sa ustavni cinitelia predhanaju, kto da lepsi prejav a predvedie sa ako lepsi narodovec.... ale aby zosuladili realitu s obsahom ustavy, tak to uz je nad ich sily....same pokrytectvo ... cirkev môze deti vyucovat deti k ( svojmu) pokrytectvu na nepovinnych kruzkoch....napchali sa vsade...do armady, policie do skôl...., ked su tu vsetci tak zbozne od malicka vychovavani, tak by to snad malo byt, v tom nasom beznom zivote, niekde vidiet....ale prave naopak....Ano, kazdy rodic sa moze rozhodnut, ako bude vychovavat svoje dieta, v koho alebo co bude verit...ale je to cisto sukromna vec kazdeho jednotlivca...nechapem, aky suvis to ma so zakladnym školskym vzdelavanim...hotovy stredovek!
no pekne..., že vraj "kultúrne dedičstvo"...ten je ešte neprebudený....hlavne to asi bude dedičstvo tej rodiny, a to kultúrne dedičstvo z toho urobili po znárodnení komunisti...a tak to aj vyzerá...plno "kultúrneho dedičstva" zničili, nechali schátrať...umiestňovali tam archívy, sklady a niekedy aj dobytok...treba sa len poobzerať...
...cele roky devastovala skolstvo sns so svojimi ministrami, ktori pouzivali reformy iba na zlegalnenie rozkradania a dohadzovania kseftov kamaratom(vid ucebnice). Obcas sa tam potom ocitol aj nejaky nominant "pravice"....kdh zaujimalo iba nabozenstvo....Jurzyca si tam trochu pospal....(Caplovic je samostatna kapitola...) a ked nakoniec prisiel Draxel, ktory, aspon podla mna, sa tam aj celkom zorientoval, a bol by vedel co s tym robit, tak ho zase vymenili....a vymenili ho za...no, to uz sa neda ani "pocuvat", ani komentovat....moja dcera presla celu zakladnu skolu s nahradnymi ucebnicami a teraz je na strednej a pokracuje to dalej...na konci sk. roka vyfasuje knihy, ktore potom dalsi skolsky rok lezia v supliku, lebo sa nedaju pouzit a ucenie pozostava z volnej asociacie predstav, toho, ktoreho ucitela...a nie je to vzdy bovieco...
.....netusim sice kto su tie damy, ale chvilami neviem uz, ani ake noviny citam......,alebo som otvorila bulvar..?!
noo..., tak Danko je zase "náš" populárny demagóg...a zrejme sa zhliadol v Kaczynskom....kam by to mohol (keď mu budú hviezdy naklonené) aj on dotiahnut...... !Systematicky pracuje na zvyšovaní "dôstojnosti" svojej funkcie... až je to niekedy trápne..a vcera potvrdil iba to, že okrem národných tém, začne s "dôstojnosťou" využívať aj tie sociálne....Až na tu rétoriku....to sa ťažko počúva....Trochu odbočím, ale aspoň skloňovať by mal vedieť...dosť to trhá uši! Jeho cieľovým skupinám to samozrejme vôbec neprekáža...taká maličkosť...!.Ale kto iný, ak nie "národovci" by teda aspoň po slovensky mali vedieť...?!!
no.....ale ved keby sa nebol ohlasil...nikto predsa nevedel o koho presne ide..... bez premyslenia, hned vyletel...takto reaguju iba diletanti...sikovnejsi si pockaju......co bude dalej...alebo nie?
Pán Kollár sa zachoval presne v duchu hesla "trafená hus zagágala...."...celkom úsmevné...ale aj trápne...robil dojem, že je lepší formát..
Bez ohladu na to, ci mi je Lipsic sympaticky alebo nie, mam poznamku, ze jazdit po Vajnorskej ulici po zotmeni je dost hrozne... a vlastne aj skoro rano, ked odchadzam do prace a je este sero...chodci v tmavych odevoch prechadzaju krizom krazom cez cestu a kolajnice... vzdy sa bojim, ze niekoho zrazim...ked este nedajboze mrholi, tak zbadam cloveka az ked je pred autom...ze vydim nejake nohy....a zrazit cloveka neprajem ani najväcsiemu nepriatelovi...ani nikomu z diskutujucich...je to potom na cely zivot!
V rámci politickej korektnosti sa umožňuje prezentácia všelijakým kreatúram....až sa rozum zastavuje...keď chcel Kotleba rečniť v Prahe, tak ho hneď zbalili policajti...nebol problém a pritom súvisiace zákony máme podobné...u nás sa vždy iba hľadá dôvod, prečo musíme tých náckov strpieť.....veľmi dobre urobil pán primátor. Palec hore!
noooo.... tak uz bolo vselico, ale teraz to vyzera, ze sulik ma ambiciu rozostvat koaliciu
. ale je mu to blizke, zatial iny vysledok nemal, vzdy iba rozhadal vsetkych.. a preco vlastne prisiel sem z toho Nemecka, ked tam bol taky uspesny??. ale to, preco sedi v Bruseli a nie v Bratislave, to hadam vedia vsetci.. lebsie za 7 tis v Bruseli, ako za 3 v Bratislave
no..., a ktory rodeny Slovak koncipoval tento test...???...preboha....asi nejaky bratislavcan, ked dokaze napisat "neni" miesto "nie je"... a je to naozaj skuska zo slovenciny alebo z nejakeho dialektu.... asi nejaky zartik.....este nie je Silvester:)
....tym chces povedat co...., ze je treba zrusit ucitelov...??? a kto bude potom pracovat v tom sukromnom sektore, ked ucitelov netreba....alebo myslis, ze nam postacia sukromne skoly...?? ..ktore prosim....tie cirkevne? ...paneboze ochranuj nas...odkial si sem pribehol? ha-ha
Veľmi pekne napísané! Veľká škoda, že po voľbách si rezort vyárendovala SNS....len dúfať, že nestihnú narobiť príliš veľkú paseku...po Mikolajovi ešte doteraz riešia neexistujúce učebnice...
Perfektny komentar, precitany jednym dychom!...Zemanovi skutocne bude treba dat za chvilu iba vidly do ruky k tej slivovovici, ktora ho evidentne obera o zbytky zdraveho usudku.....dakujem pan Javurek!
Velmi pekne! To by bolo uzasne, keby takto fungovali vsetci fanusikovia:) klobuk dole:)))...byvam pri (uz zburanom Slovane) ..ked je u nas futbal, tak na kazdeho fanusika je potrebny jeden policajt....cirkus neuveritelny...z nasich dani..myslenim ich nedobehneme, ani ked im pojdeme oproti.To je clanok ako sci-fi:))
Odporúčame