...na to by si kaplan mal odpovedať ty...už dlho tu vypísuješ zdravému rozumu nepochopiteľne nezmysly o tom ako niekto zohnal 200-300 milionv Sk bez toho,aby ostali nejaké stopy na bánkových učtoch...to ich vo vreckach nosil...v živote si tomu neveril,dobre vieš,že tieto nezmysly sa učelovo objavili dva dni pred voľbami a ty ak to nevieš,tak určite tušíš,ako asi vznikli...ja som myslel,že tvoje objavy by malo vyšetriť príslušné oddelenie OCTK/organu činné v trestnom konaní/,ktorým by si objasnil ....
...kaplan...existuje aj zásada prezumcie neviny,skus si niečo o nej prečítať,potom pravosť dokazov vratane tej vašej slavnej náhravky a tiež legitimita získanných pseudodokazov.Dobre vieš,že Hanzel odmietol odmietol vypovedať,po tom,ked mu nedali to,čo mu sľubovali...
...kaplan,napíš,prečo odstupil Dzurinda z kandidátky SDKU...Začatím tr. stíhania by švajčiarske banky oznamili mena majiteľov príslušných učtov,to napísal J.Carnogurský.


