...počuvaj sudruh z hlavného stanu,euroval je kapusta Tvojej vlády,Smer má jasné stanovisko...s euro-- valom suhlasí,ale horucé zemiaky z ohňa za tvoju podarenu vládu ťahať nebude...zahlasuje za euroval,ak tak urobia všetkí vládne strany alebo budu vyhlasené predčasné voľby...on nebude robiť špinavu aj ked potrebnu prácu a smotanu bude lízať SaS...Aspoň vidíš,koho ste zobrali do vlády...hada si pestujete na prsiach...kto vám za to može...ale tak vám treba...kto druhému jamu kope,sam do nej spadne...
V príspevku nižšie niekto spaja našeho kaplana s Balaschom krstiteľom...nie je to pravda,kaplan je byvalý novinár a nie nejaký nepodarený náboženský polotovar typu Balascha krstiteľa...Ale k otázke eurovalu by sa mal jasne vyjadriť alebo čaka ako to dopadne...


