Obhajovať to tým, že oni nevedeli že strieľajú na nemocnicu je vrchol tuposti.
Obhajovať to tým, že oni nevedeli že strieľajú na nemocnicu je vrchol tuposti.
Ozajstná motivácia rusov: Zabíjať
Jo, všetky padajú do pôrodníc.
Obhajuješ vrahov. Hanbi as
Do ktorej kategórie spadá pôrodnica?
Aký je tvoj objektívny pohľad na vraždenie civilistov?
SNS hľadá kde by ošklbala štát. Je to taká ich tradícia.
Len neviem či sú horší ľudia čo bez mihnutia oka denne zabíjajú civilistov, alebo ľudia čo ich tu denne obhajujú
A kde ja hodnotím národ, rasu alebo náboženstvo?
Mimochodom celý tvoj výrok je zvrátený. Vôbec nedáva zmysel a robí fašistu z každého kto povie napríklad že Slováci sú priateľský národ.
Si jednoducho nemysliaci troll
Len blbec môže obhajovať vraždenie civilistov
Svine ruské
Pedro účty idú na plné obrátky.
Na takýchto príspevkoch vidno inteligenciu ich autorov.
To je tak, keď krajina bez námorníctva položí na lopatky námorníctvo druhej najsilnejšej armády sveta
S týmto u miestnych rusákov nepochodíš...
To je problém západu, že financuje vojnu ktorú vyhrajú Rusi a západ z ukrajiny nerdostane ani prd makový a ešte bude musieť platiť Rusku vojnové reparácie.
Bez fotkymojmir122
12091013 dnes
09:37
To bude hoax, miestna ruská komunita predsa už dávno vypočítala, že ukrajinskí piloti sa do konca vojny nestihnú vycvičiť.
Nechaj ho, za 4 dni sa bude čudovať kde berie Ukrajina peniaze...
Dnes prišli s teóriou že Ukrajinci trafili hnojivo :D
Je to smutné, ale rusáci zabíjajú všetkých Ukrajincov na ktorých narazia.
Rusku voči Nato neostáva nič iné...iba vyhrážanie sa.
Odporúčame