.....za vyvolanú vojnu proti nim.... Takhle se střískat za bílýho dne...
Samozrejme ži im zaplatí, ako inak. Choď si pre tabletky, nech sa nemusíš hádzať o zem.
.....za vyvolanú vojnu proti nim.... Takhle se střískat za bílýho dne...
Samozrejme ži im zaplatí, ako inak. Choď si pre tabletky, nech sa nemusíš hádzať o zem.
Samozrejme že hnojivo. Máš pravdu mužík, ako inak
Západ bude platiť rusku vojnové reparácie :DDDDD
Ty si fakt ynteligent. Toto je sila...
O tvojom úsudku vieme svoje...
12.05.2022
Ani Fínsko, ani Švédsko, nebudú členmi NATO. To by rozpútalo 3.sv, a USA to vie.
skús nám, napísať, kto reálne pozabíjal tých Ukrajincov.
Ale veď rusáci už vyhrali obsadením bachmutu...čo si zabudol?
Ako nie je posádka, keď desiatky mŕtvych?
Svine ruské
Ako nezvestní námorníci. Veď miestna ruská farma tvrdila že loď je iba mierne poškodená
...napísal človek s 11 účtami
Toho boh dá nebude aby si smeráci siahli na platy.
Jasné plne funkčný do večera. Čítali sme o tom vela krát:D
A o čom píšem ja. Či tá veta bola na teba moc dlhá, aby si ju pochopil?
Ako mohli ukončiť zakladny vycvik? Ved miestne ruské filcky tvrdili ze to potrvá roky...
Artur Pedro Hviezdoslav Bekmatovyo preplátuje a lodiška bude ako nová
Zato ty a spoločnosť ostatných fanúšikov vraždiacich rusakov ste jedna veľká rodina.
Poráža NATO, ktoré sa tam nedostavilo.
Obrovský úspech.
Trollovia dodajú že všetkých 8000 boli deti a ženy
Odporúčame