Ďalší čo za všetkým vidí židov?
Ďalší čo za všetkým vidí židov?
Klameš. Izrael sa v roku 2005 uplne stiahol z Gazy. Vratane obyvateľov, dokonca exhumovali a premiestnili aj svojich mŕtvych.
Ako vždy, logika 0 bodov.
Skús spočítať kolko krát rozne arabské štáty napadli Izrael a kolko krát Izrael napadol svojich susedov...ak ti to tvoja trollia česť dovolí.
Fakt máme smolu, že sankcie proti Rusku sme zaviedli iba my a zbytku Európy sa netýkajú.
...ako vždy, logika nikde.
Už sa aj Jordán začína báť teroristov z Hamasu.
Podľa tvojich príspevkov sme skôr rasistická krajina
Takze hamas nenapadol Izrael?
To mi je novinka...ty budeš prudký inteligant
Klameš. Nikdy to cele uzemie nebolo palestínou.
Uz si sa ukojil?
Moze za to Hamas. On to začal a on to môže ukončiť.
Otazka znie, preco sa pise o pasci, ked priechod smerom do Egypta je možný.
Skus neprekrucat a odpovedaj
Tak znova. Ktoré územia konkrétne a presne Izrael okupuje?
...to sú názorové kotrmelce.
Ty len píšeš ako ti iný diktujú.
Ľutujem ťa
A ktoré uzemia to presne sú?
Prezident nemôže odmietnuť vymenovanie ministra, navrhnutého predsedom vlády, lebo takúto možnosť ústava nespomína. A štátne orgány môžu konať konať iba na základe ústavy, v jej medziach a v rozsahu a spôsobom, ktorý ustanoví zákon. Ak zákon, alebo ústava nespomína nevymenovanie člena vlády prezidentom, tak nie je možné. Musí byť vymenovaný kandidát predsedu vlády.
evita03evita03
21.10.2023
Len nech Ficho dá zoznam mien pre ktoré sa v koalícii rozhodli. Ak sa vojane nebude páčiť tak nech si nevymenuje toho kto sa jej nepáči. Potom sa to nevymenovanie môže napadnúť na ÚS.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevokevita03evita03
11862689 21.10.2023
V akej pasci? Veď nech ich arabský veriaci v Egypte pustia k sebe.
Či aj oni sa boja teroristov?
To je tak keď sú jediným argumentom nadávky...šup k tvojim ostatným účtom do ignore
Klameš
2. Na základe tejto Dohody nedochádza k finančnému plneniu. Objednávateľ nie je povinný vyčerpať
finančný limit stanovený v čl. V bod 1 Dohody.
To mi je prekvapenie.
Nechápem, prečo sa Huiak neobráti na ÚS. Veď miestne právnické elity predsa tvrdili, že to jednoznačne vyhrá.
Som zvedavý či aspoň jeden troll z vysokej školy života bude schopný priznať svoj omyl. :D
:DDD Jasné. Ukrajinci im prerobili na ponorky už pár lodí. Takže to bolo vlastne podľa plánu.
Odporúčame