Tak to ano. Jeden študent. Predpkladám že už zajtra kvoli nemu ukončia výcvik pilotov.
Tak to ano. Jeden študent. Predpkladám že už zajtra kvoli nemu ukončia výcvik pilotov.
Ako vždy. Kydy bez jediného náznaku dôkazu. Klasická kotlebka.
O vlastizradcoch rozprávate stale kotlebka. V zasade je tonpre vás každý kto má iný názor (bez ohľadu na oficiálne smerovanie našej republiky).
Mojmír je zúfalý kotlebovolič. predpokladám že už sa k tomu neozve.
Do pol roka sa dankovi zacne rozpadať strana a kupovanie nezávislých poslancov (závislých na kradnutí) moze začať.
Ako sa môže miestne ošípané obhajuhúce Hamas vôbec pozrieť do zrkadla, alebo do očí svojich detí?
Je to hnus.
Ako možeš obhajovať teroristov vraždiacich deti.
&hnus
Jasne ze ju porušuje.
Vieš o tom ze je to jeden z mala dôvodov na to aby ju zbavili funkcie. Si asi fakt múdrejší ako vsetci pravnici byvalej opozície. Rychlo im napíš, určite ťa budú počúvať. Nezabudni pripojiť kópiu titulu z VŠŽ.
:D ďalší yntelygent. Takže zrazu vám prezidentka vlasne pomohla a už neporušuje ústavu. Obavy ohladom huliaka boli hlavne z toho ze rozpredá a vydrancuje prírodu národných parkov.
Ako to presne myslíš, to budeme ľutovať. Z tvojho príspevku vidno o čo SNS ide. Od jedinej strany s odsúdeným ministrom a vrcholovými predstaviteľmi za korupciu sa nič iné ani nečaká.
:D samozrejme ze sa podá.
Aj udatný fico v Bruseli zastaví prilev utečencov.
Čo tam potom, ze k nam chodia iba nelegálne a nechcú tu ostať....
Logikou sa vôbec netráp
SNS mala už len tu na debate desiatky ústavných právnikov na svojej strane. Taká jedinečná šanca na zosadenie prezidentky, keďže toto by bol podľa ústavných právnikov VŠŽ jednoznačný prípad. A SNS ju zahodila....
Jasné že vyhrá. Ako mazurek, ficiak, kotleta a všetci ostatní, ktorí to robia iba preto aby ohúrili menej inteligentných...
To som zvedavý co na to miestna skupina ústavných právnikov z vysokej školy života.
Prvá facka pre SNS a budú nasledovať ďalšie.
:D
:-O
To je mi ale obrovské prekvapenie.
Kde ujrajinci pisu ze dobili bachmut?
Ty si fakt úbohý trollik. Opakovane usvedčený klamár sa zrazu dozaduje linku. Máš to tam napísané. Wargonzo. Daj si to do googla a klikni ma prvý odkaz. Ci je to na teba moc zložíté?
Mali by si sadnúť za ostrouhly stôl.
Ty si fakt úbohý troll kopírovač. Pozrel som si históriu tvojich príspevkov....
Môžeš sem dať odkaz na "rezolúciu č. 1347 alebo 1348 z roku 1947"?
https://www1.pluska.sk/gal/rady-a-tipy/velke…
....pre notorických vyznávačov totality.
Odporúčame