:D trollík.. 100 príspevkov na každom účte :D
:D trollík.. 100 príspevkov na každom účte :D
Klasika 200 príspevkov.. Oko1, KE70, naco nazov... jeden človek
Hlavne že príde pár eur na účet, čo tam po sebeúcte
Izrael o tom nerozhoduje. Gaza má prechod aj na Egypt.
Ty si halvne multiúčtový troll.
Ale sa vás tu dnes zase vyrojilo.
Kopa agresívnych účtov obsahujúcich SNS (asi jedinú stranu s právoplatne odsúdenými vrcholovými predstaviteľmi). Ďalšia vec čo vás neochvejne spája je že máte necelých 100 príspevkov.
Koľko účtov spravuješ?
Jasné že nemá, ako inak. Ty si tu odborník.
Nenechaj sa vyrušovať nejakým precenedsom.
Tu je odborník na ústavné pravo každý, kto prešiel prvým ročníkom základnej školy a naučil sa čítať. Ty si toho žiarivým príkladom.
Stručná história konfliktu https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a3ZgPW…
Bude aj tradičné opľúvanie okoloidúcich, pripadne blokovanie prechádzajúcich sanitiek?
Ďalší ústavný právnik z vysokej školy života.
Tento odbor je obzvlášť obľúbený.
Raz darmo. Ty sa nezaprieš v žiadnom svojom príspevku.
Prezidentka povedala že ho nevymenuje. O schvaľovaní píšeš iba ty.
Spamätaj sa trollik.
Jalepka tylepka onlepka :D
Vysoká škola života sa nezaprie.
Nech žijú ústavní právnici z vysokej školy života!
Do nej trollik
Co z toho konkrétne je dezinformácia?
Všetci o tom vedia ..okrem vas dvoch trollov
A uz to začína. Najskôr nalepkovanie, o chvíľu zatváranie a potom by sme po vzore dokonalého ruska mali prejst k vraždeniu
Len sa utešujte mužíci.
Asoon že už nepoierate zničenie vrtuľníkov, vám to dochádza vždy veľmi pomaly
Zaujímavé je že keď je prezidentka americkou agentkou, sorošovou agentkou, agentkou mimovládok, vadil jej iba jeden nominant... čím to asi bude trollíci?
Odporúčame