Smeráci sa boja súdov ako čert svätenej vody.
Smeráci sa boja súdov ako čert svätenej vody.
Klameš jak pravý smerák
Jasné že "západ". Určte za to nemôžu palestínci, ktorý si vybrali teroristov za svoju vládu.
Fico hlavne nech sa nerýpe do činnosti polície, prokuratúry a súdov.
prečo to nenechajú na súd?
podľa údajných prepisov
povedal kto?
Harman by odišiel sám, ale prečo smeromafia likviduje vyšetrovateľov? Jediný dôvod je zametanie stôp.
Samozrejme že tak postupuje. Ak by nedostal príkaz zametať stopy, nechal by ich Ďalej pracovať.
Kým lietajú rakety z Gazy, nemajú nárok sa sťžovať.
Ja by som od zajtra aplikoval postup ruských úradov na všetkých miestnych ruských trollov. Do mesiaca by boli všetci v base a bol by kľud.
Pokiaľ z Gazy budú lietať rakety, Izrael sa nemá dôvod zastaviť.
Mafia už úraduje.
Polovica Gazy sa premení na nárazníkovú zónu.
Teroristi dostanú po čuni a hadam bude zase par rokov kľud.
Všetky príspevky hore len potvrdzujú, že smeráci sú jednoducho hulváti
Kultúra smerákov nastupuje....
:D Pred pár dňami vás išlo od jedu rozhosiť a zrazu sa tešíte ako dobre, že prezidentka do toho vstúpila :D
Vy zožeriete ozaj všetko
Porovnávať upálenie sa s protirečením Clintonovej chce ozaj úplné zatmenie mozgu.
Ruskí trollovia. Nikto iný o podporovaní vojny nehovorí.
Neboj, dopadne to presne ako s menovaním Huliaka. Trochu sa ponaparuje, aby slaboduchý videli aký je šéf a potom stiahne chvost a podpora pobeží ďalej. Robil to už v minulosti...niečo iné tvrdil doma a niečo iné za hranicami.
Odporúčame