prestaň sa kukať do zrkadla, prejde ta to nácko
prestaň sa kukať do zrkadla, prejde ta to nácko
Klameš súdruh. Zástavy čierne zástavy na "oslavu" SNP vešali Kotlebovci
mimochodom čo má rakúšan v ČR spoločné so SNP?
A čo s tým mám ja, Kotlebka?
Ako náckovia, budete dnes zase vešať čierne zástavy?
Nechápem preco sa vrah nechce prísť pozrieť na vysledok svojej prace....
Dúfam ze najde aj teba,.nácko
Boja sa agresinych dezolatov.
A koho by si tam pozval? Ľudákov z lsns a republiky? Alebo smer co s nim paktuje? Namiesto slovenskej zástavy by tam vytiahli ckernu smutocnu.
Ako to je nácko?
Aj naši partizáni zbytočne predlžovali vojnu, tym ze bránili vlastný štát pred vraždiacimi okupantmi?
Len aby nás po potom nedošli rusáci oslobodzovať a denacifikovať.
Klasický volič opozície a podporovateľ ruskej agresie
Násilie je vaším jediným argumentom
Lsns a republika budú zase vyvesovat čierne zástavy?
Svine ruské
Zase si sa dočítal iba po koniec nadpisu? Príliš veľa písmeniek pokope?
Ruský torll
Rusky troll
Hlupák to je. Nechápem ze tu tieto dristy trpia. Tento človek nedokončil pravdepodobne ani základnú školu
Svine ruské
Vsetko podľa plánu.
Odporúčame