Kto by to bol pred dvomi rokmi povedal, že zasiahnuť Moskvu je také jednoduché..
Kto by to bol pred dvomi rokmi povedal, že zasiahnuť Moskvu je také jednoduché..
Hlasovanie pod hlavňami v krajine, kde za vyslovenie názoru skončíte v base...
Štát by mal okamžite zastaviť financovanie zväzu. Je to hanba.
Kotlebka, zase obhajuješ fašistov?
Ruské súdy pre ruských trollov. Tri roky za kritiku. Toto by na vás bolo treba trollovia.
Ruskí trollkovia zase kvičia :D
zase iba kopa platených účtov...všetci svorne obhajujú plagiátora :D
Zase tupé vyhrážky. Prvým výstrelom proti akejkoľvek krajine NATO, Rusko prestane existovať.
Hlavne že ruskí trollovia sa tešia z toho ako nás chcú rusáci vyzabíjať.
Hrádzu proti extrémizmu práve prevalcovali extrémisti z republiky. Gratulujem
Pretože sa jej fanúšikovia opozície pravidelne vyhrážajú smrťou.
Bojí sa dezolátov, čo sa jej a jej rodine pravidelne vyhrážajú smrťou.
Oslavovať SNP s fašistami z Republiky, ktorí ešte pred pár rokmi vešali čierne zástavy na znak nesúhlasu so SNP a majú vo vedení strany odsúdených extrémistov, môže ozaj iba predstaviteľ hrádze proti extrémizmu Fico
Na základe tvojho prvého príspevku na tejto debate áno.
To je už fakt primitívne, prečítame si nejakú inú straánu a tak sa píše úplne opak, že mŕtvych porozhadzovali v Buči až štyri dni po odchode posledného ruského vojaka, a boli tam aj figuríni ako doteraz využívali v Čečensku, tam boli tiež iné fotografie ale s tími istími hercami. Verím, že Rusi majú zábery tak ako aj z Mariupolu a to sa na medzinárodnom súde ukáže, a myslím si, že trestaný bude Zelenskí a nie Putin.
Bez fotky Jaka2022
05.04.2022
08:35
nervy smerácčik?
Nebojí sa pretože ľudia čo s nám nesúhlasia nie sú násilnícke typy a nikto ich proti nemu nehecuje.
Skôr sa pýtaj čo je to s fanúšikmi opozície, že sa ich ľudia musia od nich obávať fyzického útoku
Hanbi sa klamár
... tak to máš ťažkú diagnózu, keď nie si schopný pochopiť jednoduchý text.
Klameš kotlebka.
Je to hnus, čo ho je "hrádza proti extrémizmu" schopná
Podľa hovorcu hnutia republika Ondreja Ďuricu sa Republika nestotožňuje s politizáciou SNP a považuje ho za významný okamih a súčasť slovenskej histórie.
Tak to asi preto pred pár rokmi vešali počas výročia čierne zástavy...
Odporúčame