Presne
Nech rusaci odtiahnu a môže sa začať rokovať, ako odškodnia Ukrajinu
Presne
Nech rusaci odtiahnu a môže sa začať rokovať, ako odškodnia Ukrajinu
V noci im ukrajinci odpálili ústredie v Moskve, nemajú na dnes inštrukcie...
"obchodné centrum" https://9gag.com/gag/a8qzZKp#comment
Hadam pedrovia neboli v tom čase v práci
Aj toto by mal rusakom niekto pekne zratat. Vraždia na Ukrajine od 2014. Hnus
kto má argumenty, nepotrebuje invektívy.
Tešíš sa z vraždenia civilistov, rusky troll
Do konca roku dostanú 30 nových lodí z decathlonu...
Tak teraz neviem. Nedostali sa tam neutrálne tenistky, či ruské tenistky. Pretože kremloboti píšu iba o tých ruských.
Tu skôr ide o to, že ty sa tváriš že to bolo.
Lebo si úbohý kremlobot
Spam z news-front
Tento troll nerobi nic ine, len kopíruje clanky...
Lebo ich od 2014 terorizuje a zabíja ruská armáda. Ty troll
Ktoré územie konkrétne USA anektovali pod hrozbou použitia jadrových zbraní?
Tento tĺk si zaslúži presne to čo zbytok vraždiacich ruských okupantov
Rusáci sa tak často vyhrážajú jadrovými zbraňami, že tomu wiki venovala zvlášť stránku
Čím viac dronov bude musieť rusko zostreliť, tým menej im ostane rakiet, ktorými budú páliť po ukrajinských civilistoch.
Sú to zločinci a vrahovia a tak s nimi treba aj zachádzať.
Úbohý ruský troll. Skús si zistiť, koľko civilistov už zomrelo kvôli rusákom na Ukrajine a koľko ich zomrelo kvôli ukraincom v rusku.
Obhajuješ vrahov, hanbi sa.
Hlúpy ruský troll
Klameš troll. Markelová nikdy nepovedala, že Minské dohody boli urobené len preto, aby mohli vyzbrojiť a vycvičiť Ukrajinu.
Odporúčame