Putin si vytrel s africanmi zadok. Ano, mate super napady, ale nie az tak super aby sme prestali zabijat.
Putin si vytrel s africanmi zadok. Ano, mate super napady, ale nie az tak super aby sme prestali zabijat.
kydy z infovojny. Nechaj si ten grc pre seba
Svine ruské zase zabíjali civilistov.
Už 520. deň v rade
Stovky mŕtvych civilistov v Buci
Svine ruské teraz idu hovorit o terorizme?
Stovky mrtvych civilistov. Opakujte si to dookola ruskí trollovia. Možno pochopíte čo obhajujete.
Pedro doteraz oslavoval zabíjanie civilistov a zrazu mu to vadí.
Či to nebude náhodou tupý ruský troll...
A zase nárek kremlobotov pri strete s realitou :D
Putin im nemôže do očí povedať, ze na ich návrhy kašle. Musí hovoriť to čo chcú počuť. Rovnako ako Sojgu v Číne...
Rusi musia podliezať každému, kto sa s nimi ešte baví. Nič iné im neostáva
Úbohý ruský troll.
Ako ti je keď obhajuješ vraždenie?
Ruský troll. Hanbi sa. Obhajujes vrahov.
Kde ja niečo tvrdím o nejakom dlhu? Ale keď už tak velmi chceš...
Väčšina tovaru v hodnote 31,4 miliardy dolárov bola poskytnutá Spojenému kráľovstvu, 11,3 miliardy ZSSR, 3,2 miliardy Francúzsku, 1,6 miliardy Číne a menšie množstvo ďalším krajinám. Krajiny za to poskytli okrem peňažných náhrad USA rôzne služby ako prenájom leteckých základní atď., v hodnote 7,8 miliardy
https://sk.wikipedia.org/wiki/Lend-Lease
truhlík
klameš. Zbrane, ktoré budú zničené platiť nemusia. Tie čo nebudú zničené buď zaplatia, alebo vrátia
aj som si myslel, že netušíš.. ako vždy
Ako vždy... duchom chudobný, všetko čomu nemajú šancu rozumieť označia za hlúposť...
Ďalší klamár... Alebo asi ten isty, pod iným menom...
zapad posiela ukrajincom zbrane ktore budu musiet splatit, Klamstvo
nechava si ukrajinsku psenicu urcenu pre afriku a krmi nou svoje osipane, Klamstvo
Si klamár
Ano splnil. Vedia to vsetci. Aj ruski trollovia.
Ale ved napis ktore komponenty práčok, vrtaciek su z Ruska.
Bud konkrétny. :D
Odporúčame