Kedy som také niečo napísal?
Prečo klameš?
Kedy som také niečo napísal?
Prečo klameš?
Ako sa predlžuje vojna? Tým že sa niekto bráni?
prečo podporuješ zabíjanie civilistov?
To je tak, keď ti intelekt nestačí na viac ako prečítanie nadpisu....
Čo konkrétne z mojich výrokov je konšpirácia?
Prečo podporuješ úmyselné zabíjanie civilistov?
https://en.wikipedia.org/wiki/Scott_Ritter
odstavec Russian invasion of Ukraine hovorí za všetko
Reaguješ na článok Ruská balistická raketa zabíjala opäť civilistov. Druhá strela bola namierená zámerne na záchranárov
Ty si fakt hlúpy človek
Preco podporujes vraždenie civilistov?
Ako moze niekto obhajovať to co je v galérii k tomu článku?
Ako mozete obhajovať ruské vraždenie civilistov?
Pevne dúfam že raz na vás príde spravodlivosť.
Ty si fakt úbohý trollik
Ved sem daj odkaz. Úbohý ruský trollik
Tak sam daj konkrétnu učebnicu z USA, kde prekrucaju históriu.
Ak je to podla teba každá, nemal by to byt problém.
Čo konkrétne je ako amíci. Skus byt konkrétny
Uľavilo sa ti trollik pomýlený?
Keď nemáš co skopírovať, vlastnú myšlienku zo seba nedostaneš....
V mariolope vyvíjali bojové holuby a v charkove komáre zabijajuce iba slovanov. Čo nevieš...?
Pred hodinou sa to objavilo na ačkometoch a ty si to sem uz celé stihol nakopirovat. Tvoja rodina musí byť na teba obzvlášť hrdá
Odporúčame