Nespamuj s blbostami z pomylenych stranok
Nespamuj s blbostami z pomylenych stranok
:D čo vám dnes dávali?
Úbohý trollik, pomotala sa ti časová následnosť.
:D nejaké fakty k tomu nemáš?
Ci len tak si si vymyslel a napísal ?
Ked sa pomýli, aj pravdu povie...
Kolko vojakov z NATO presne bojuje s Tuskom?
Ale sú. Preco nie?
Stupňovanie schopnosti obrany voči agresii.
Ty ruský trollik nešťastný
Je to pre podporovateľa ruskej agresie určite úplne nepochopiteľné.
To je tak ked klameš len zo zvyku. Na transparentnom ucte sa da overit kolko peňazí tam za posledné dva mesiace prislo. Je to vca 35 000.
A ty si len ruský trollik a este aj klamár.
Samozrejme, ze su ruské útoky na letiská zbytočné. Ved predsa celé ukrajinské letectvo bolo zničené v prvých dňoch vojny. S strely storm shadow odpaľujú z balónov....
Co by tam rusko robilo? Ved oni bojujú proti svojej vôli a z donútenia. Usa, NATO, židojaštery, satanisti, fašisti a západ ich k tomu donútili. S nimi treba rokovať. Rusko s tým nemá predsa nemá nič spoločné.
Takže ich nezabíjajú náhodou rusáci?
Aštar Šaran osobne
aj na vás dvoch
A ktože tých ukrajincov zabíja, to nám torlík už nenapíšeš?
Len nariekaj mužík...
Musel byť mimoriadne ožratý....
Úbohý ruský torll
Odporúčame