Chudák rus....on potom musí tie krivdy naprávať vraždením.
Chudák rus....on potom musí tie krivdy naprávať vraždením.
Ukrajina sa nechce nechať zničiť a ani nechať sa zabíjať rusmi
Takže máme brániť Ukrajinu?
Takže Rusko je nukleárna veľmoc a môže tým pádom zabíjať kde chce. Gratulujem k tejto tvojej zvrátenej teórií
Aké šťastie že Rusi tak neuvažujú.... Či?
Vidím čo píšete cez čipy, ktoré vám nainštalovali počas testovania na COVID
Ty nechceš mier?
Veď všetci Ukrajinci dávno prešli na ruskú stranu....teda aspoň tak si nás pred rokom presviedčal.
Je to veľmi zaujímavé. Fakt.
Tak dobrú chuť
Ale veď už dobili aspoň 4. centrum Bachmutu
A zase len urážky, bez odpovede. Je to na vás moc, obhájiť svoje tvrdenie? :DDD
...to je tak, keď máš problém s pochopením písaného textu
...napísal troll, ktorý nie je schopný pochopiť, kto napadol Ukrajinu
Lebo v 2014 rusáci vtrhli na Ukrajinu
Tak už nie je za tým denacifikacia?
Máš záchvat?
Ako len povieš
Všetko ide podľa plánu
:D
Ale odpoveď nikde, len urážky.
Čo iné čakať, vždy tak reagujete
Odporúčame