Jasné, rusko bolo zavlečené do vojny....bla bla bla
Spamätaj sa, ignoráciou faktov realitu nezmeníš.
Rusko rozpútalo vojnu a denne vraždí Ukrajincov a ty sa zastávaš vrahov.
Jasné, rusko bolo zavlečené do vojny....bla bla bla
Spamätaj sa, ignoráciou faktov realitu nezmeníš.
Rusko rozpútalo vojnu a denne vraždí Ukrajincov a ty sa zastávaš vrahov.
Áno. Popieram to. A budem to popierať kým nepredložíš nejaké dôkazy.
Kto a kde presne to tvrdil?
To aké ako obhajoba neustáleho vyhrážania sa Ruska použitím jadrových zbraní úplne mimo. Nemá to a tým nič spoločné.
Fakt že Rusi sa už rok vyhrážajú všetkým že na nich hodia atómové bomby to nijak nemení
Pozri si jej Twitter súdruh.
Druhý krát trochu rozmýšľaj, kým ostatných začneš označovať hlupakmi
Toto tu pod rôznymi účtami vypisujete už rok.
Na ľudí ako ty by mali platiť ruské zákony.
Doma si videl na gauči? Kto konkrétne to z tvojho okolia bol?
Úbohý mužík. Áno podľa teba Ukrajinci nechcú a mier a rusi sú obeťou.
...a vyhrážal sa všetkým naokolo, aj to všetci poznáme
Myslí to vážne. To je na tom najsmutnejšie...
Toľko ku klamstvam o denacifikacii. Lavrov sa zase raz prekecol a dokázal že od začiatku ide iba o trest za to že Ukrajina už nechcela byť ruským vazalom.
Teraz sa rusáci priamo vyhrážajú všetkým svojim susedom.
Jo 10 miliónov američanov :D
Aký je zdroj týchto tvojich tvrdení?
Ty si pekne pomýlená. Ukrajinci do vojny neliezli. Na nich rusáci zaútočili. Ukrajina na rozdiel od Ruska nemá na výber.
Jasné že za všetko môže USA. Ani náhodou to nesúvisí so snahou rusakov zmocniť sa všetkých okolitých štátov
Jasné že prebrali, lebo sú hlasnou trúbou ruskej propagandy.
Robili s ňou rozhovory viacerí novinári, tiež aj s videom.
Jeden deň tvrdí to, druhý niečo iné...
A tu aj s fotkami https://www.france24.com/en/20140422-ukraine…
A tu ďalší článok o rusakoch na Ukrajine v roku 2014.
Odporúčame