A kto že to zabíja tie ukrajinské deti?
A kto že to zabíja tie ukrajinské deti?
Pedro, skús nám vysvetliť s kým Rusi vlastne bojujú....pred rokom si písal že všetci Ukrajinci sa vzdávajú a prebiehajú na stranu Ruska
Zdroj týchto správ?
Ktorá časť tej vety je oxymoronom? Či ani nevieš čo to znamená a len si chcel vyzerať dôležito? :D
Chudáci Rusi. Takto ich američania zmanipulovali...ty si fakt úbohý muzik
Reštart a nové nábory určite nemajú príčinu v tom, že tam jeho vrahovia vo veľkom zomierajú.
..to je tak, keď nie si schopný akceptovať realitu
Zase klameš. Eú neplatí za žiadne USA zbrane na Ukrajine.
371. deň: O Bachmut bojujú desaťtisíce vojakov, vagnerovci sú údajne už v centre
ČTK, SITA, TASR, Pravda 02.03.2023 05:55,
...koľko má bachmut tých centier?
Úbohý ruský trollík
Kto napadol Ukrajinu?
Takže je to tak. Vôbec netušíš čo píšeš.
Pán má problém s pochopením prepojenia v rámci globálnej ekonomiky, keď sa z toho teší?
Ak by si čítal zdroj z ktorého článok cituje, dozvedel by si sa že autori štúdie zároveň tvrdia: že dovoz zbraní do Európy narástol vplyvov zvýšeného napätia medzi Ruskom a Európou.
Možno by si potom pochopil, čo je príčina a čo následok....
Takže pôvodcom vojny nie je Rusko, ktoré napadlo Ukrajinu, ale USA, ktoré ani nebojujú. Ty si fakt hlavička
Klameš
Kedy budú za ne platiť?
Jasné. A rusáci boli tvorcami toho plánu
https://sita.sk/neutralita-ukrajiny-je-kluco…
Boli a Ukrajina s tým suhlasila. Ale Rusi žiadali aj uznanie krymu ako súčasti Ruska
Kto vie, či by chceli Švajčiari rokovat, ak by im niekto obsadil časť krajiny, zbombardovali hlavne mesto a pozabíjali stovky civilistov...
Odporúčame