Klameš trollík
7 rokov za recitovanie protivojnových veršov.
Toto by bolo treba aplikovať na všetkých trollov podporujúcich a obdivujúcich ruské besnenie na Ukrajine...anty, prekvapený, pospolito, osud, pedrovia, malinová.....
Prax očkovania zachránila tisíce životov.
Nevadí, ak tie teórie môžu zabiť tých čo im uveria?
Môžete trolliť koľko chcete, fakt je že jediný spôsob ako Rusi bojujú je že mestá zrovnaju so zemou.
Oslobodili = zrovnali so zemou
V každom príspevku a nadávky si nechaj na doma...
Už hodinu tu zúrivo obhajuješ ruských vrahov. Hanbi sa
Ahaaaa. Ja som ťa mal v škatuľke že je s tebou možné viesť diskusiu... Moja chyba
To video som videl. Keď to tá "reportérka" zahlásila, ešte aj zbytok propagandistov v štúdiu nevedel čo si má o nej myslieť :D
Ministerstvo obrany RF informovalo, že 18. marca 2022 použilo hypersonické rakety Kinžal na zničenie veľkého podzemného skladu rakiet a leteckej munície ukrajinských jednotiek v dedine Deľjatyn v Ivano-Frankivskej oblasti.[6] Ako dôkaz použitia Kinžalu na Ukrajine bolo zverejnené video z ruského dronu zachytávajúce celý útok.
Necenzuruju. Čakám na ten odkaz. Ďakujem
Skáčeš z témy na tému v každom príspevku rozprávaš o niečom úplne inom... Na to sa nedá reagovať
Upalovanie a genocída Rusov je ruská propaganda.
Rusi boli členmi pozorovateľskej misie na Ukrajine od roku 2014. Nepadlo ani jedno obvinenie...prečo asi?
A čo sa týka upalovanie, ak narážaš na odesu. Na YouTube je video, na ktorom ešte pred požiarom behajú po streche ľudia so zápalnými fľašami a hádžu ich smerom dole.
Môžeš dať nejaký zdroj kde to arestovic tvrdí?
Dnes si už 2x dokázal, že nevieš nič o témach ku ktorým sa vyjadruješ.
Čo do toho miešaš USA a rakety? Zaútočili Rusi na Rusov, a potrestali Ukrajincov.
Rusáci spáchajú útok na ruskom území a priznajú sa k tomu. Reakcia Ruska: zbombardujeme Ukrajinu.
... ruská logika nemá hraníc
V Bachmute žilo cca 70000 ľudí. Pred pár dňami písali tu na pravde že tam ostalo cca 4500 ľudí a že sa ich pokúšajú evakuovať. Ak by aj nikoho neevakuovali, 90% z 4500 je cca 4000 ľudí. Inými slovami z celkového pôvodného počtu obyvateľov, čaká na Rusov necelých 6%.
Odporúčame