Pripomeňme že sa snažíš stoj čo obhájiť ruských okupantov a ich vraždenie na Ukrajine
Pripomeňme že sa snažíš stoj čo obhájiť ruských okupantov a ich vraždenie na Ukrajine
Veď sa nehanbi za svoje ostatné účty.
Či je to naozaj až také zlé?
To je pravdepodobné. Ale pred tým stihnú zničiť pár ruských okupantských vrahov
Zase to isté. Ty si fakt mimoň. Takže podľa teba nech napadne Rusko ktokoľvek, tak Rusi vypália atómové zbrane po jednej z mála krajín, ktorá je ich schopná zničiť behom pár minút.... Ty fakt nerozmýšľaš
122 príspevkov. Čo keby si mám napísal mena všetkých účtov čo tu máš, vrátane tých zablokovaných. Aby sme vedeli s kým sa bavíme
Klameš mužík. Ruskú slobodu slova na teba.
Máš pravdu. Bude to eskimak a zastrelili ho priaznivci Aštana Šarana.
Zase obhajuješ vrahov?
Ruskú slobodu slova na vás mužíci. To by bolo paráda
No, kde sa zjavíte, tam všetci ľutujú
Klameš. Ruskú slobodu slova na teba. Hnus
Rusi sú vraždiaci okupanti. Hnus, čo si schopný obhajovať.
Horší ako zvery. Hlavne že miestni mužíci im fandia. Ruskú slobodu slova na vás ruskí trollovia.
Ty nespochybňuješ. denne ich tu obhajuješ. Hanbi sa.
Tak ako? Už si schopný napísať, že rusi zaútočili na Ukrajinu, že rozpútali vojnu?
Mužíci sa zase raz prejavili. Hanba.
Obhajuješ vrahov. Hanbi sa troll.
Horšie ako zvery. Hanbite sa ruskí trollovia. Za toto bojujete
Odporúčame