Ozbrojení a vraždiaci rusi na ukrajinskom území od roku 2014 sú holým faktom. S tým nič nenarobíš ani keď sa 1000 krát niekoho pokúsiš uraziť.
Ozbrojení a vraždiaci rusi na ukrajinskom území od roku 2014 sú holým faktom. S tým nič nenarobíš ani keď sa 1000 krát niekoho pokúsiš uraziť.
Ktorá časť príspevku nad tebou, konkrétne, je klamstvom? Ak to aj malá Ukrajina v ústave, znamená to že to mali v pláne aj štáty NATO? Lebo to sú dve výrazne odlišné veci.
Správne. Už v 2014 malo OSN dôrazne vystúpiť proti ruským vrahom nachádzajúcim sa na ukrajinskom území.
A čo bude zajtra požadovať Rusko pod hrozbou atómovej vojny?
S teroristami sa nevyjednava
Konečne to rusáci priznali
Pre ich impérium je to teraz existenčná záležitosť. Neprestane existovať Rusko. Prestane existovať Rusko tak ako ho poznáme. Teda padne Putin a jeho chunta.
Ani náhodou. Úmyselne zaútočil a zabil. Nepatrí medzi slušných ľudí.
Nechápem ako sa môže takéto monštrum po piatich rokoch dostať medzi ľudí.
Správne. Treba ozbrojných rusakov odtiaľ vyhnať čím skôr. Lebo rozputajú ďalšiu vojnu ...
Ďalšie dva dôkazy toho, že Putin sa na Ukrajine nemieni zastaviť.
A v indiánsku si bol pred týždňom, vsak.
Prečo by chceli Rusi zbrane od Číny? Veď miestni trollovia už rok tvrdia že Rusi nemajú prakticky žiadne straty a zbraní viac ako na začiatku vojny.
Na indiánov si zabudol, mužík.
To je super, keď troll nadávajúci na satanistický západ musí používať Google translate, aby bol schopný vyprodukovať nejaký príspevok...
Zase klameš trollík? Nič iné nevieš?
Keby išlo iba o smiech, kľudne sa smejte
Ale vy priamo podporujete vraždenie. Hanbi sa.
Najhoršie je že sa nájdu ľudia, ktorí to Putinovi veria
Ten začiatok sedí. To že dokázal detegovať neviditeľné ciele, je z časti hlúposť (áno dokázal, ale len za pomoci veľmi hrubých chýb protivníka) a to s Havlom je úplná demagógia...
Takže sa začne prvé súdne konanie po miliónoch podaných vakcín.
Raz darmo ...hlboký štát, wtc domolicia...či ako sa volá tvoj druhý účet
Ďalší deň vraždenia ukrajinských civilistov, za búrlivého jasania slovenských mužíkov
dezolátik, ešte sa hlásiš k bludom ako prepichnutá nosná prepážka, čipovanie, zničená imunita, vymieranie zaočkovaných do pol roka, spajkproteín,zákaz vychádzania na vždy, zrušenie volieb a podobne?
Odporúčame