Chudáci rusáci. Najskôr ich do konfliktu zatiahla Ukrajina a teraz ich do konfliktu zatajuje Moldavsko. Strašných susedov majú..
Chudáci rusáci. Najskôr ich do konfliktu zatiahla Ukrajina a teraz ich do konfliktu zatajuje Moldavsko. Strašných susedov majú..
Radosť žiť v takom rusmi oslobodenom meste...
Nie je náhodou choré ruské besnenie na Ukrajine? Či kam sa to hrabe na bojkot športového podujatia...?
Toľko závidiacich dezolátov, čo sa tu vyrojilo...na druhej strane sa to dalo čakať. Keď niekto podporuje ruských vrahov, nenechá si príležitosť odbaviť sa na niekom, kto ich verejne poníži.
Obdivu a nasledovania hodné rozhodnutie.
Posmešné komentáre ľudí čo nikdy nič nedosiahli sú dôkazom ich malosti a obmedzenosti.
On komunistom nikdy byť neprestal. Je to hnus.
Jasné že je to fingované, asi ako to že má Ukrajine vagnerovci vraždia civilistov.
Hanbi sa.
Si absolútne morálne dno.
Mužíci a ruskí trollovia. Ako môžete niečomu takému fandiť?
Odus, veľmi prekvapený, anty,...a zbytok morálneho dna, hanbite sa
Už len z toho znaku vagnerovcov musí byť jasné že ide o jednotky šíriace mier.
Kedy konkrétne USA organizovalo doping svojich športovcov na olympiáde?
Neboli zapojení do štátom organizovaného dopingu, neunášajú deti z územia na ktoré útočia, nevyhrážajú sa každý mesiac použitím jadrových zbraní.
Lebo nikde nevedú dobyvačnú vojnu. Nikde úmyselne nevraždia civilistov, nikde neničia úmyselne civilnú infraštruktúru.
To asi v tvojom prípade nebude jediná vec...
tak by sa dal, alebo sa uskutočnil...už si vyber :D
Nie jeden odstavec, ale celý článok si mal prečítať. Ak si to spravil a aj tak nevieš "pre čo je to tak ?", ja ti nepomôžem... môžem ti zacitovať časť článku ktorú si zjavne nepochopil, ale vysvetliť ti to bude musieť niekto iný...
Odporúčame