Najlepšie na tom je že niektorí mužíci nie sú schopní pochopiť ani jednoduchý článok...
Najlepšie na tom je že niektorí mužíci nie sú schopní pochopiť ani jednoduchý článok...
Rusi. Rusi chcú túto vojnu. A oni ju aj môžu zo dňa na deň ukončiť. Sťažuj sa hlavne u nich.
Ako každý mužík, len šíriš klamstvá...
Podľa mňa je duchom chudobný každý, kto akokoľvek podporuje ruské besnenie na Ukrajine.
Takže jediným dôkazom Rusov je článok odvolávajúci sa na nemenovaný zdroj.
Ruská ambasáda by sa mohla zamyslieť, či štátnym terorizmom nie je napríklad napadnutie susednej krajiny, bombardovanie štátu v ktorom nie sú vo vojne, bombardovanie nemocníc, škôl, škôlok, divadiel, obytných budov, civilnej energetickej infraštruktúry....
Ja by som na nich aplikoval ruskú slobodu slova. Nech si užijú, čo oslavujú.
Takže na základe toho že to spravili Američania, tak to budú teraz robiť aj Ukrajinci? Nezdá sa ti že USA a Ukrajina sa nachádzajúc v dosť rozdielnej situácii?
Otázka ostáva. Prečo by mali Ukrajinci zostreľovať neovládateľné balóny vo výške 30km?
Odpoveď lebo USA nie je ani z ďaleká rozumným argumentom
Poliaci budú mať jednu z najsilnejších armád v NATO. Ak im to vyjde, stanú sa dôležitým hráčom. Držím palce.
Píšem rozumné argumenty. Prečo by mali raketami páliť po balónoch?
Dnes máte súťaž, kto napíše väčšiu blbosť?
Ja mám kotleby rád a som im vďačný za všetku zábavu čo mi poskytujú
Tak to mi vysvetli, ako balóny zahltia PVO.
Skús nejaké rozumné argumenty použiť
Toto je úvaha na úrovni žiaka prvého stupňa ZŠ
lebo nemá svoje tvrdenie čím obhájiť, tak ťahá jeden blud za druhým.
Ak niekoľko rokov slúžil v dôstojníckej hodnosti a má vyštudovanú vojenskú akadémiu. Áno. Takého človeka by som kľudne považoval za odborníka na vojenské letectvo. Určite má oveľa viac vedomostí v tomto smere ako väčšina ľudí.
Vzhľadom na jeho životopis, asi vie o čom hovorí...
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ben_Wallace_(politician)
Odporúčame